Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

znas kako je Muhamed ali reko kacu ga pitali dal je tacno da svaki dan uradi 1000 trbusnjaka?

 

pravi sampion ne broji, radi do otkaza. e, tako.

ok ako radis jednu vezbuu

ako radim x serija cucnjeva do otkaza necu moci posle nijednu iskoraka il leg press itd

 

mslila sam da ces pominjanjem alija otici ka alchajmeru i problemu zaboravljanja (broja serija)

onda se setih da je parkinson bio kod njega? od udara u vugla vlajda

 

veliki jedini ali!

 

msm da ima neke veze s vrucinom, cesto leti pomislim da mi krece alchajmer..

 

a pritisak prekjuce kad merila 91/58

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam hroničan problem "pucketanja" kolena, uvek kad se spustim u čučanj malo ispod 90 stepeni kvrcne. I bez opterećenja, mogu i u mirovanju da savijam koleno i pod prstima tačno osetim kako nešto škripi tu. Ne boli me ništa tako da mi ne smeta, ali garant nije dobro. 

 

Jel imao neko sličnih nedaća, ima li leka?

Link to comment

Imam ja, ne samo sa kolenima. Mogu samo da kazem da ako ne preduzimas nista, nece proci samo od sebe.

Inace, toliko me smorilo plaziranje i obilasci raznih bazena i ostalih kupalista i ovo malo sto plivam da sam vec nedeljama teski energy low, kao mlitavi djoka otprilike. Mada mozda ima veze sto ne unosim nikakve dodatne vitamine, na ovu losu hranu. Kako god, pospan sam veci deo dana, jako lose.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Probacu prvo da vratim te neke vitamine koje sam nekad koristio kroz suplementaciju, tipa kombinacija kalcijum magnezijum cink, i mozda malo da pojacam vitaminom C jer ne jedem dovoljno voca i cega vec treba. I gvozdje moram proveriti, onomad kad sam bio malaksao je bilo duplo manje od najnize granice, Boga pitaj zasto.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
On 24.8.2020. at 12:04, goofs said:

Imam hroničan problem "pucketanja" kolena, uvek kad se spustim u čučanj malo ispod 90 stepeni kvrcne. I bez opterećenja, mogu i u mirovanju da savijam koleno i pod prstima tačno osetim kako nešto škripi tu. Ne boli me ništa tako da mi ne smeta, ali garant nije dobro. 

 

Jel imao neko sličnih nedaća, ima li leka?

 

nije to nista, sve u redu.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ova traka je super stvar, ja sam svoju okacio na sipku za zgibove na vratima, pa malo jedno malo drugo. Sve se radi sa sopstvenom tezinom a nagibom tela se povecava opterecenje, milion vezbi ima za celo telo. Ima i aplikacija 'suspension workout' sa dosta objasnjenih vezbi. Plus moze i napolju da se radi, da se zakaci za neku granu ili stablo npr

 

292-4104-2

 

DfuZ9vgU8AEDpUe.jpg

Edited by de Sisti
Link to comment
  • 2 weeks later...

napokon sam dovukla prijateljicu na krav maga. njoj se toliko besplatan cas svideo da je posle toga odmah potpisala na godinu dana :D

 

nikad u zivotu nije pre udarila u dzak. jao ljudi tog uzbudjenja na njenom licu, omg, priceless. bice odlicna. brze ce da kapira od mene obzirom da dolazi iz muzickog sveta. 

 

btw, 15 muskih sklekova bez problema uradim. u soku sam. nit se nesto trudim sa kardiom, osim da sam precizna i tehnicki bolja. al eto nekako ide valjda jedno uz drugo....ne znam. ne opterecujem se. 

Edited by mustang
Link to comment

ne mogu da se pomerim, sve me zivo boli. kao da me traktor pregazio

 

single and double leg takedown

 

al ponosna sam kojom brzinom skacem sa zemlje na dve noge. a to sam najvise mrzela da radim. 

 

evo primera bas iz moje skole sa JJ i Archiem

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 16.10.2020. at 11:31, Godfrey said:

Prešao juče u teretanu, jbg, 15. oktobar, hladno napolju.

Nova teretana, u 7h nema skoro nikoga, tako da je idealno.

Valjda će se izdržati do sredine marta :sad:

Тако и ја себи кажем па ми буде 2мј капак. Не знам чиме више да се мотивишем.

Link to comment
On 23.9.2020. at 1:29, de Sisti said:

Ova traka je super stvar, ja sam svoju okacio na sipku za zgibove na vratima, pa malo jedno malo drugo. Sve se radi sa sopstvenom tezinom a nagibom tela se povecava opterecenje, milion vezbi ima za celo telo. Ima i aplikacija 'suspension workout' sa dosta objasnjenih vezbi. Plus moze i napolju da se radi, da se zakaci za neku granu ili stablo npr

 

 

 

gde je najbolje pazariti ovo? mislim da ce dobro da mi dodje da preguram zimu.

Link to comment
On 26.10.2020. at 12:43, Joe D said:

gde je najbolje pazariti ovo? mislim da ce dobro da mi dodje da preguram zimu.

 

Ja porucio od ovog lika, kapiram da je to neka homemade proizvodnja, ali isto tako kapiram da te trake nisu nuklearna fizika, a jeftiniji je bar 1500din od svih ostalih prodavnica koje sam cekirao kod nas. Stize mi za koji dan, javljam kakva je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...