Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 20.2.2019. at 15:24, Delija67 said:

Izgleda da problem prave Sengenske zemlje. Moju drugaricu su vratili iz Temisvara sa aerodroma, a niko joj nije pravio problem na prelazu iz Srbije u Rumuniju.

 

Tako je, na srpskoj granici mogu a i ne moraju da vrate, ali onda nastaju problemi pri ulazu u državu EU. Zato se lepo ranije izvadi novi pasoš i mirna Bačka ...

Link to comment
  • 3 months later...

sad bukvalno nigde u beogradu vise ne moze da se zakaze vadjenje pasosa :mellow:

 

ja idem u tunis za mesec dana a u holandiju za dva; pasos mi istice za 3...

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Izvinjavam se ako je već bilo ali da li neko ima info iz prve ruke o ulasku u Kinu tj. Šangaj? Treba li srpskim državljanima viza ili ne? Zovem kineski konzulat već treći dan ali ne mogu da ih dobijem, na sajtu MIP stoji da može bez vize do 30 dana, na sajtu kineske ambasade su izlistane sve moguće kategorije viza sa pratećim cenovnikom. Jesmo li visa free sa njima ili nismo?

Link to comment
13 minutes ago, dragance said:

Ako ides turisticki, onda je visa-free 30 dana i manje. Za Hong Kong je dve nedelje.

Mada, proveri direktno sa njima opet. Idi u ambasadu ako mozes.

Tako je bilo pre tri meseca. Sve tačno, i za Kinu i za Hong Kong. Informacije na sajtu su zbunjujuće, da.

Link to comment

odmah ti kazu ma razgovoru a dobijes vizu u posti za dva danau pasosu

 

ako pitas koliko treba od dana kad si aplicirala online, u bg je pre mesec dana bilo slobodni termini iduce nedelje

 

ali samo da ti kazem da su odbijali one koji nemaju nikog ovde iz nekog razloga

Edited by mustang
Link to comment

Hvala!

 

Najvise me brine to koliko zadrzavaju pasos kod sebe dok traje procedura jer sam slusao neke horor price za UK, a do tog planiranog US puta imam jos dva manja po Evropi pa ne bih da izvisim zbog birokratije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...