Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Što da ne, tamo ima više misterije. A i mnogo su ranije primenili taj ceo koncept sa pripovedanjem koje čas skače u prošlost, čas u budućnost. Doduše, uspešno.Back to the point - ko je Lostoman ovo može da mu bude super a može da mu se uopšte ne svidi. Jednostavno, serije ne vezuje skoro ništa. Ovo je za one koji gotive koncept Dosijea X i to je to.P.S. meni se prilično dopada.

Edited by Filipenko
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Back to the point - ko je Lostoman ovo može da mu bude super a može da mu se uopšte ne svidi. Jednostavno, serije ne vezuje skoro ništa. Ovo je za one koji gotive koncept Dosijea X i to je to.
To me je i zanimalo, utisci oko Fringe, sada na kraju sezone. Ipak, JJ Abrams ce dobiti priliku u par epizoda da me ubedi licno. -_-edit: nepismenost Edited by Takeshi
Link to comment

Mene serija prilično zadovoljava. Kompletna priča o stvarima koje su na granici nauke i mašte, ludi naučnik, njegov zabludeli i genijalni sin, gigakorporacija za koju nije sigurno da li je ovaploćenje zla ili čuvar blagodeti naroda američkog, neko zlo koje se uvek sreće i pomalja lagano...Sve u svemu, dešavanja su mi veoma dobra i zanimljivo mi je za gledanje. Da li su pojedini glumci mogli biti bolji ili a™, to je već drugo pitanje. Ipak, valja istaći da je ludi naučnik jednostavno car :Hail:

Link to comment
To me je i zanimalo, utisci oko Fringe, sada na kraju sezone. Ipak, JJ Abrams ce dobiti priliku u par epizoda da me ubedi licno. -_-edit: nepismenost
fringe nije nish posebno, ali je gledljiv. vraticu mu se, poslije visenedjeljne pauze, da bih popunila gep do pocetka losta. nista vise i nista manje od toga.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
samo gledljivo i nista vise .. gleda se sa pola mozga ...malo teorije zavere malo SF i tako ...
Baš tako, niko ne očekuje previše, te me ne bi čudilo da je ukinu posle 1. sezone.Prošla epizoda (12.) je potpuni promašaj.
Link to comment

- pa dobro nije lako biti originalan u ovoj tematici posle fenomenalnog ostvarenja kakvo je nesumnjivo bio dosije X, kada se samo setim tih turobnih vremena sankcija i te serije kao sredstva za beg od depresivne stvarnosti...- daklemtm sve je već praktično iskorišćeno u avanturama agenata Moldera i Skali, od pčela ubica do vanzemaljske invazije, uz to ove dve serije će neminovno biti poređene što možda nije fer prema Fringe-u, ali ni život nije fer pa ako gledanost bude niska i ova serija će kao i mnoge druge kopije dosijea X brzo završiti karijeru- no meni je zanimljiv, odlična je uloga ludog naučnika, a i agenticu Dunham kamera više voli od agentice Skali :wub: ili je šminka + specijalni efekti dostigla veći stepen razvoja...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...