Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

41 minutes ago, maheem said:

Kaki je Lagavulin 8?

Ima 16 al 12 nema, a 12 mi je bio mnogo lepsi od 16 :(

Meni odlican. Al ja volim i 12 i 16. 

 

Inace, ja kad me interesuje neki viski odem na youtube kod ralfija (ralfydotcom) i saznam sve sto me interesuje. Covek je car, nema sta ne zna. Pri tom zanimljiv i mio, uvuce se pod kozu. Posle par gledanja ko rod rodjeni. 

  • +1 1
Link to comment

Ralphy je skroz zanimljiv.Avaj ,kad bih mogao da placam iste cene kao i on za whisky.Ovde na izvoristu zakona o trezvenosti Uiegedail kosta 95e.Oko 69 u dutyfree.Desetku sam ulovio na aerodromu za ispod 50€.

Link to comment
33 minutes ago, adam said:

Meni odlican. Al ja volim i 12 i 16. 

 

Inace, ja kad me interesuje neki viski odem na youtube kod ralfija (ralfydotcom) i saznam sve sto me interesuje. Covek je car, nema sta ne zna. Pri tom zanimljiv i mio, uvuce se pod kozu. Posle par gledanja ko rod rodjeni. 

Ralphy je faca :)

gledaću ga umesto tv serija

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, askeladden said:

Ralphy je skroz zanimljiv.Avaj ,kad bih mogao da placam iste cene kao i on za whisky.Ovde na izvoristu zakona o trezvenosti Uiegedail kosta 95e.Oko 69 u dutyfree.Desetku sam ulovio na aerodromu za ispod 50€.

Bas vas deru. Kao nas japanci. 

Link to comment
31 minutes ago, askeladden said:

Ralphy je skroz zanimljiv.Avaj ,kad bih mogao da placam iste cene kao i on za whisky.Ovde na izvoristu zakona o trezvenosti Uiegedail kosta 95e.Oko 69 u dutyfree.Desetku sam ulovio na aerodromu za ispod 50€.

 

Ja se secam prilikom prve posete Norveskoj da je flasa Plymouth (u kome sam tada ziveo) Gin-a koja je kostala u destilerijskoj prodavnici oko £14-15 za litar u Vinmonopolet-u bila £39...

Link to comment
57 minutes ago, jms_uk said:

 

Ja se secam prilikom prve posete Norveskoj da je flasa Plymouth (u kome sam tada ziveo) Gin-a koja je kostala u destilerijskoj prodavnici oko £14-15 za litar u Vinmonopolet-u bila £39...

Vrhunac ludosti su craft i Belgijska piva.1/2 L baltic portera odlezalog u buretu i sve redno 9%alk.kosta 150nok.O magnum flajkama Belgisjkog piva da ni ne pocinjem.Odjednom cene zestine postaju umerene i privlacne.

Link to comment

Oko 2,2 do 3 eura.Tu moze da se nadje od stvarno dobrog piva u Vinmonopolet kao Stokholm fine festival koji je 7% lager pizdarija za oko 3,5e po konzervi od 0,33,do Seidel pivo koje je ocaj ,kupuje se u Kiwi lancu prodavnica.U prodavnicama siroke potrosnje pivo ne sme preko 4,7% alk.i tu moze da se nabode od pristojnih stvari do katastrofa.Heineken i ta konfekcija je negde oko 3,5e.

Link to comment
3 hours ago, TdEII said:

 

U, pa vi ste velikodušni. Istočno je gornja granica 3.5% (zapremina)

Lol,zato  kosta koliko i kisela voda.Nisam svracao do Systembolaget,al kad se setim Finskih cena alkohola,rastuzim se.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 19.9.2020. at 13:19, nisam ja said:

IMG-20200919-131205.jpg

 

sponsored by bat-cat što se muva ovim hodnicima. 

Jednom sam naručio čašu, poslužili su mi uz štanglu crne čokolade (oko 70% kakao) i 2 kriške narandže. Opaka kombinacija.

  • +1 1
Link to comment

Uh i Lagavulin 8 je dobar combo sa čokoladom. Dobar je combo i sa pivom, thanx Ralfy :)

Džizs kakva aroma pirolitičkog benzina, opasna navlaka. Flajka je otišla brže no što sam se nadao.

Drugarca poklonila Nikka Days, ženama se svideo, meni onako...druga priča skroz a Lage je bilo još uvek u flaši pa je nisam mnogo mljackao.

Dajte predloge za single maltove slične Lagavulinu.

 

Nd: neki Barefoot best buy merlot, nije loše. Pilo se mnogo jeftimog vina ovih dana, delhaize merlot još uvek radi posao.

 

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...