Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

u votke se ne razumem al volim da ponekad zveknem votkicu s ledom i limunom. uvek imam flasu u zamrzivacu.

 

posto ne znam nista o votkama a na ukus su mi sve dosta slicne kad su ledene i s limunom, biram ruske. javlja mi se da ce biti bolje od zapadnjackih za iste pare. moguce da nisam u pravu al eto, ja tako. obicno to bude ili stolicnaja ili ruski standard.

 

probao sam i onu grej gus (shure francuzi ozbiljno s cenom) i jos par tih nekih bitno skupih al to je greota trositi na mene. kad stavim dosta leda i limuna, meni sve iste al sam skoro siguran da je razlika u mamurlucima dovoljno velika da opravda cenu.

 

doduse, veze me mlados za viborovu pa kad/ako naletim (obicno u nekoj radnji u kojoj se snabdevaju poljaci pa ima svasta njihovo) obavezno kupim. :D

  • +1 2
Link to comment

Ma brate,Ruski Standard i to je to.

Davati pare za koje moze dobar malt ili brandy  da se uzme za fensi votke.

Cak mislim da je Standard tukao gusku na blind testiranju.

Link to comment
19 minutes ago, renne said:

pa standard je preskup

Sad gledam cene u Norveskoj,obicni standard je kao i Stolnicaja,Platinum i Gold su malo skuplji od obicnog Absoluta i deset evra,cak i 15 jeftiniji od Belvedere standard i heritage.Da ne pricam o nekim Islay vodkama i Nemackim eksperimentima za po 700plus Nok.whisky da lici na nesto ovde krece od 500nok pa na gore.

Ne znam kakva treba da bude vodka da kosta vise od Taliskera 10god recimo,ili Ardbega ?.Vecine vrlo dobrih desetogodaca.

Edited by askeladden
Link to comment

Proizvod broj 1 u Nikaragvi (posle lažnih Sandinista, Toñe i falš kubanki sa originalnim markicama). Od favela do ogradjenih kuća sa privatnim armijama, Flor de Caña je must have. Lokalci ga piju sa koka kolom, ja samo sa ledom i setom za dos azules y uno blanco, jednom godišnje jer su mu evropski kapitalisti nabili cenu kao da je od zlata.

Ako nadjete, obavezno probajte. Više je viski nego rum. Boju dobija od burića, ništa hemija. 9034d66aee36f27c27755b865a707dfe.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...