Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

43 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Da vam kažem ja, sa ovakvom opozicijom nije ni čudo da se čovek oda poroku od bednih 8% alkohola. Ništa bolje se nije ni moglo učekivati.

 

U mojoj staljinističkoj utopiji 15% će biti zakonski propisan minimum, videćete... 

 

 

ili 40% ili je pravi sa ovim kapitalcima

Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa i ja sam neutešan kad prestanete da me čitate ti, Anduril, i Kauboj, bar tri puta dnevno to bude slučaj.

 

 

 

Ti si zaista umislio da te ja citam :lolol: samo imam problem da skrolujem jedan te isti post nezavisno od teme proracunat da izazove paznjicu, jer mi se mis pokvario :sad: a paznjicu imas od tvojih svisujednaki i rusofilcica sasvim dovoljno.

Mi cemo vec da se citamo i mazimo i pazimo na Premier topiku. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Speyside 10y singlemalt.46% krsten whisky.Posle par godina stajanja u kredencu kao da je povukao ukus rakija koje mu prave drustvo.Vise se oseca vanila i kandirani djumbir nego pre .

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kefir Zbregov.

 

Taman da mogu večeras mirne glave da pijem alkohol i proslavim slobodu.

Edited by Milošica
  • Tužno 1
Link to comment
  • 1 month later...

Not now, pre neki dan, super za vrucinu koja dolazi. Postoji i radikalna verzija, gde ide i ostriga unutra i tabasco umesto meksickog ljutog sosa.  

I naravno nije Mišelada, vec Mićelada.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Zadnji put kad sam gledao to je "Bang for the buck", vrlo.

30€. Ja nesto ne obozavam ali ovi moji bas to kazu, a i ja primijetim razliku. Ovo je bilo agresivno ispijanje putem za Katmandu :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...