Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

nadam se da cu imati priliku i taj da overim. meni je primarna zestina burbon pa nisam navikao na ovako jake ukuse, prva casa je bila bas nadimljena i suva ali druga uz par kapi vode se vec fino otvorila.

Link to comment
On 15.3.2018. at 19:50, banatjanin said:

 

Probajte i Zlatni Tok, ko nije, poskupa, ali meni jako dobra. Jak karakter šljive, sa fino doziranim karakterom koštice (marcipanski, bademasti miris) sa finim, zrelim mirisima drveta. sve integrisano, skladno, ali opet prava šljiva

Izgleda da nije bila skupa :(

Link to comment
3 hours ago, Haralampije said:

Kakve su rakije destilerije TOK ? Vidim imaju akciju u  Vinoteci.Prosto mi je nestvarna cena od 14.250 dinara za 0,7 l rakije stare 10 godina

https://www.vinotekabeograd.com/proizvodi/tok?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Popij-casicu-domace-rakije

Prilicno dobro, oni se oslanjaju na radimo malo ali kvalitetno fazon.Uglavnom su im sve rakije kupirane od vise sorti. 

 

E sad dal vredi 14 i kusur hiljada je dikutabilno i to veoma, ali marketing je cudo. 

Link to comment

Imaju, al to je posebna kategorija kojoj je bitno da je dao 100e za flasu nego sta je u flasi, ali ruku na srce rakija je dobra sta vise odlicna,ali moze da se nadje približan neocenjen kvalitet za mnogo manje para. 

 

Udji na sajt pa vidi ko ih preporucuje, ako zanemarimo Nikcevica, ostali veze nemaju sa rakijom ali su zato oni kojima ispadne 100e i ne sekiraju se :fantom:

Link to comment

Uhhh meni prosto to sumanuto, a i iskreno to da je stajalo 15 godina Jbga, imam osnovanu sumnju .... Takva smo zemlja...

Ne znam ove redovne, koliko su, oko 1000 rsd ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...