Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

50 minutes ago, renne said:

@namenski

pijem leden sok od ruže

Теби сок од руже, мени со на рану :D

Нека, нека, докопаћу се ја Босни, Туркија...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Just now, Majo said:

kakav je?

 

 

Super, samo ova dva dana već iscevčio 5-6 boca. Dovoljno ohladjen je savršen za tople letnje dane, taman uz tenis...  :thumbsup:

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

 

 

Super, samo ova dva dana već iscevčio 5-6 boca. Dovoljno ohladjen je savršen za tople letnje dane, taman uz tenis...  :thumbsup:

bah, ljubomoran sam, tek da znas.

Link to comment

Ma daj, siguran sam da ima nešto slično i kod vas u nekoj specijalizovanoj import radnji. Morao sam malo da menjam navike, koka kola i viski su mi skroz dosadili.

 

Inače, ovi kvasevi strašno podsećaju na jedno naše (licencirano) piće iz mladosti, ne znam da li se sećaš ovoga?

 

 

141453289

 

 

 

Link to comment

Kako da ne :wub:  a nema ovde toga, ovo je selo, mozda u Las Palmasu, nemam pojma. Inace Spanci slabo eksperimentisu sto se tice bezalkoholnih pica, piju samo svoje proizvode, cak ni koka-kolu ne fermaju tri posto.

Link to comment
7 minutes ago, Majo said:

Kako da ne :wub:  a nema ovde toga, ovo je selo, mozda u Las Palmasu, nemam pojma. Inace Spanci slabo eksperimentisu sto se tice bezalkoholnih pica, piju samo svoje proizvode, cak ni koka-kolu ne fermaju tri posto.

 

 

Imaš ponegde, bio sam pre dve godine u "nemačkom" delu Majorke, bilo je kakvih god hoćeš...

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

xexe, Maljorka i Fuerteventura. al' pogledacu bas, nisam primetio maiz.

a i Lidl mi je na 60km.

 

 

Šteta što nisam slikao malzeve, mada pogledaj šta jesam. Obrati pažnju na natpis, nidje španskog...

 

 

 

Spoiler

13820368_1021003481760vai7.jpg

 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Šteta što nisam slikao malzeve, mada pogledaj šta jesam. Obrati pažnju na natpis, nidje španskog...

 

 

 

  Reveal hidden contents

13820368_1021003481760vai7.jpg

 

 

 

 

Spanci su preterano tolerantni, kod nas imas gomilu barova i restorana, koji uopste nemaju menu na spanskom. Nazvati raestoran Bratkartoffelstübchen je tek bezobrazluk svoje vrste.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bovin Sv.Trifun fine ,jbmlga sta.Loza od 45% lezala u hrastu.Kao da je neko u konjak dosuo apotekarskog alkohola.Mirise suvo grozdje,stara koza,puno vanile ali alkohol divlja u stomaku.Imam kiselinu od dve rakije.Jutros zabo domacu iz Prokuplja koja je nektar sa Olimpa za ovo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...