Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 5.8.2021. at 6:27, Zli Gli said:



Ipak, dok ne prodam Mocin Pezo, nula sam od trgovca.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 

Eno ti prodavaj onaj moj, ugradi se kolko hoces zaradi koji dinar maj frend

Link to comment
 
Eno ti prodavaj onaj moj, ugradi se kolko hoces zaradi koji dinar maj frend
Posalji mi slike negde, bez logoa polovnih automobila, da malo probam da poguram na drustvenim mrezama bar

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ono jes jbmu,al povoljna i relativno nova .1,4 benzinac gran tourer ispod 100k kilometara al vec imala tri vlasnika.Ima par manjih parking cukanja al to mi sredi Poljak za male pare a u profi radnji.Malte ne mi to ide u prilog zbog cenkanja.Samo me ovo sa puno vlasnika buni.

Edited by askeladden
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

To je onda Astra K.

Koji ti bolje lezi, bolje ocuvan... Ovako na papiru Astra, pogotovo ako ti treba karavan.
 

Treba mi nesto za naredne tri godine da imam mesta i da ne trosi puno na otvorenom.Urban Cruiser me jebe sa DPF nemam vise ideje sta da radim.Nece da se regenerise pasivno ,vozio sam dvesta km u 4.110 km/h i nista.Svi senzori pokazuju na kompu da su ok.Platicu ciscenje DPF jos jednom i uvaljujem je na na plac polovnjaka.Selim se na ravno i 4x4 mi vise nije bitan.Mislio sam da uzmem SX4 al mi ne treba sad,a vise bih voleo karavan zbog kupovine.

Edited by askeladden
Link to comment

Ima i Hyundai I30karavan za slicne pare,nesto je skuplji od Astre a jeftiniji od Golfa u proseku.Eventualno da idem na nesto stariji auto ali klasa iznad sa Avensisom.Hyundai je bucan i deluje da je isti kalup sa i20,to je sve preko 110km na sat mucenje od buke.

Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Treba mi nesto za naredne tri godine da imam mesta i da ne trosi puno na otvorenom.Urban Cruiser me jebe sa DPF nemam vise ideje sta da radim.Nece da se regenerise pasivno ,vozio sam dvesta km u 4.110 km/h i nista.Svi senzori pokazuju na kompu da su ok.Platicu ciscenje DPF jos jednom i uvaljujem je na na plac polovnjaka.Selim se na ravno i 4x4 mi vise nije bitan.Mislio sam da uzmem SX4 al mi ne treba sad,a vise bih voleo karavan zbog kupovine.

Jel samo sija DPF lampica ili auto i dalje ne vuče posle vožnje na visokim obrtajima?

Link to comment
5 hours ago, maheem said:

Jel samo sija DPF lampica ili auto i dalje ne vuče posle vožnje na visokim obrtajima?

Raste nivo ulja,mesa se sa dizelom tj ne sagorelim ostatcima i zacepljen dpf dize pritisak u motoru dodatno.A zasto se zacepi i zasto non stop ulazi u tzv aktivni mod regenerisanja,to niko ne zna .

Edited by askeladden
  • Tužno 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pazario sam Fabiu karavancic.2016 godiste,86000km u Skodinom predstavnistvu,znaci nista konjski trgovci.Uzeo sam sa Bad Road tvrdjim ogibljenjem i podignuta santim i po.Bila mnogo lepa Monte KarloFabia  ali na auto placu,zmije gusteri,mleko jogurt fazon.

E sad samo da na tim istim autoplacevima uvalim ovu tugu od Urban Cruisera.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...