Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

ipak su Francuzi nametnuli svoj ritam pa je utakmica u nekim delovima bila i spora.

jbg, mislim da sam od svih top reprezentacija uvek najmanje voleo Francuze. i kad su imali vrhunski napad opet bi protivnike lomili brutalnom odbranom. i sad su udavili Šveđane.

Fabregas izdominirao sa pivota. Mem bombardovao. Gerard se razbranio. Mahe sa par baš seksi dodavanja.

bilo je baš lepih akcija i kod Šveđana, posebno kad iz pozicionog izbace krilo na šut iz jednog ili dva dodavanja.

 

ali kako sam zaboravio da postoji i Luka Karabatić pa sam se do pola utakmice divio "evoluciji" Nikole Karabatića kako je postao defanzivni specijalista i prebacio se na poziciju pivota :blush: :hail:

Link to comment
  • 5 weeks later...

Auu kakva pobeda Partizana protiv Vardara. 6 razlike golom u poslednjoj sekundi a toliko je bilo potrebno za bolji međusobni.

 

Golman Trnavac 19 odbrana :ohmy:

 

Inače, kvota pre meča na nas bila 4.5.

Edited by Milošica
Link to comment

A za vikend opet igrate kod nas :)

 

Klinac (8 god) mi se opasno nalozio na rukomet trening se ne propusta sta god da ima drugo, utakmice subotom su obavezne.

Sinoc su im na treningu rekli da mogu da se prijave za kamp pocetkom Jula, trener naravno rekao da ko ima lose ocene ne moze ici na sta mi je on u kolima rekao: "Tata, ima da ucim ko blesav". Niko ga nista ne gura i ne pritiska jednostavno njegova zelja.

 

  • +1 5
Link to comment
  • 2 weeks later...

Strasan gol za pobedu smo dali u zadnjoj sekundi protiv Norveske, odlicna utakmica i atmosfera u NS. Kvalifikacije za EP

Edited by W.F.C.
  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...