Jump to content
IGNORED

Digitalni anđeo-žig zveri


batticuore

Recommended Posts

@ indyTo nisi smeo da kazes. Sad nece spavati nocima. Zamisli, nema zivota posle smrti! :unsure:
Ja bih pre imao problema sa spavanjem kada bih verovao u zagrobni zivot. ;)Sto kaze pesmica, I don't wanna see a ghost, I'd rather have a piece of toast.
Link to comment
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • batticuore

    56

  • melankolic

    24

  • Buck Naked

    20

  • Dionysos

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad tek hoces!
ah, lakse mi je :) nego, na stranu SPC i film, sta ti kazes za to cipovanje sa sve 666 koje se pominje u svetom pismu? ako je za tebe ista sveto? :D
Link to comment

jeste ali ne knjiga providnih bajki za ometene u razvoju.Meni je cipovanje odvratno zato sto slobodu volim mnogo vise od (lazne) bezbednosti i zato mi je cudno da mi se za tu slobodu zalazu provereni likvidatori iste kroz vekove.

Link to comment
jeste ali ne knjiga providnih bajki za ometene u razvoju.Meni je cipovanje odvratno zato sto slobodu volim mnogo vise od (lazne) bezbednosti i zato mi je cudno da mi se za tu slobodu zalazu provereni likvidatori iste kroz vekove.
ja tu knjigu bajki ponekad citam pred spavanje :lol: eh dragi pankeru, al to cipovanje ce mozda vec uskoro postati neizbezno, nes moci nigde da udjes, nis da pazaris, ni kod lekara da odes, pa ti vidi os u evropsku uniju?
Link to comment
ja tu knjigu bajki ponekad citam pred spavanje :lol:
Za to je i dobra. Tuzno je kad neko bazira zivot po njoj...
pa ti vidi os u evropsku uniju?
Hocu! Bolje cipovan nego usmrden tamjanom sa senom u kuci i vladikinim spolovilom u guzi...
Link to comment
uuu, ja izgleda znam dobro da uticem na tvoj nik :)
aha. necastivi u meni prosto ne moze da podnese tvoje bogougodne misli.nego, sta ces ako vecina odluci da ce u eu, pa kad krenu ovi evroslinavci da vijaju vernike po ulicama, da ih chipuju?
Link to comment
Za to je i dobra. Tuzno je kad neko bazira zivot po njoj...Hocu! Bolje cipovan nego usmrden tamjanom sa senom u kuci i vladikinim spolovilom u guzi...
meni tamjan ne smrdi, a ovo drugo sto kazes, jeste stravicno...to mene i dalje ne sprecava da verujem u kosmicku silu zvanu Bog :) , a isto tako i zlo koje tezi da istrebi covecanstvo...svejedno, ja ne zelim cip...
Link to comment
aha. necastivi u meni prosto ne moze da podnese tvoje bogougodne misli.nego, sta ces ako vecina odluci da ce u eu, pa kad krenu ovi evroslinavci da vijaju vernike po ulicama, da ih chipuju?
i ja sam doskora htela u eu, pa sad se nesto neckam...s obzirom da se vec do 2013. (mislim da je tako) moraju promeniti licne karte, tj. biti kodirane, hm, nesto mi sasvim logicno da ce kodiranje ljudi biti sledeci korak, pa ako ti zelis da imas to sranje na celu ili na ruci (mocices i da biras, kako fino) ti izvoli....sigurna sam da nas ameri i evropa zele tako zastititi od terorista... :rolleyes: ako ne mozes da podneses moje bogougodne misli, niko te ne tera da se ovde oglasavas :)
Link to comment
svejedno, ja ne zelim cip...
Sumnjam da ces naci bilo koga ovde da to zeli. Dovoljno objasnjenje za takve namere je zelja pojedinaca da kontrolisu drustvo, tj. nas. Svako dodatno, a pogotovo natprirodno, tumacenje je izlisno. (guglaj Occam's razor).Na stranu to sto je meni barem bilo evidentno da iza ovog "filma" stoje upravo kreature tipa Dveri etc. Edited by Indy
Link to comment
i ja sam doskora htela u eu, pa sad se nesto neckam...s obzirom da se vec do 2013. (mislim da je tako) moraju promeniti licne karte, tj. biti kodirane, hm, nesto mi sasvim logicno da ce kodiranje ljudi biti sledeci korak, pa ako ti zelis da imas to sranje na celu ili na ruci (mocices i da biras, kako fino) ti izvoli....sigurna sam da nas ameri i evropa zele tako zastititi od terorista... :rolleyes: ako ne mozes da podneses moje bogougodne misli, niko te ne tera da se ovde oglasavas :)
Ne znam da li je posle licnjaka sledeci logicni potez kodiranje ljudi ali vidim da ne pominjes npr. kodiranje gomile drugih stvari koje nas okruzuju. Mislim, ko da mi nije svejedno da li drzava ima moj otisak prsta ili me drzi pod odredjenim kodnim brojem?A sto bas kodiranje na celu ili ruci? Evo ja imam par ideja i za neke druge delove tela pa ako to bude in u tom trenutku, sto da ne?Podnosim, sto mislis da ne podnosim tvoje bogougodne misli? Zanimljive mi te nove, mlade generacije za proucavanje. Vi umesto da se (kao sto je to u celom normalnom svetu) ponasate kako mladosti dolikuje, da budete protiv autoriteta, buntovnici sa ili bez razloga, da razbijate tabue, vi ste jos gori od matoraca.Konzervativizam, nacionalizam, kolektivizam, klerikalizam- to su vase ideje vodilje. A sve zacinjeno paranojom. Stvarno tuzno. :(Btw, mislim da tema vise pripada Drustvu nego Filmu. Edited by melankolic
Link to comment

mmmdaa, skretali su mi pravoslavci vise puta paznju na ovaj film sa sve 'brate moras da pogledas'Dosta je interesantno da su neki kupili hajp koju je prodao Zeitgeist, koji je retardiran kako god da krenes po njemu, dok u sustini isto sranje servirano sa druge strane su pak uspeli da prozrunaaaajs

Link to comment

naravno da jeste. stvar je u tome sto si retard bez izgradjenog kriticog misljenja koji je jednu idiotariju progutao, dok drugu nije, ne zbog toga sto je u sustini smesna, vec zbog urosevackog otpora prema crkvi

Edited by Hustler
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...