Jump to content
IGNORED

Kako izgleda vaš desktop (a.k.a. "radna površina")?


Recommended Posts

Ovakva tema postoji na vaskolikim forumima, pa dadoh sebi slobodu da je otvorim i na PPP.DakleM, kako izgleda vaš desktop (iliti na srBskom: "radna površina")?Počeću ja...imqdro.jpg(klik za punu veličinu)

Link to comment
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Roger Sanchez

    22

  • Аврам Гојић

    12

  • belch

    12

Na instaliranu vistu, odmah isključio sve zajebancije i vratio na windows 98 look. Stavio nešto crno za background image i to je to.Moram priznati da tvoj desktop deluje prelepo...

Link to comment

Ovo je ceo desktop (Vista toolbar je uvek na auto-hide)... Neobicno za mene, ovo drzim vec pola godine bez izmena. Extremno je user*-unfriendly (*user other than me :D) ... (Fenomenalna fotka pokradena cini mi se sa National Geographic sajta. )2i8u23l.jpg

Link to comment
ZoNi, jel' ti ti widgeti gutaju puno memorije i internet speeda?
Net - sigurno ne!Memorija - to je relativno... Ja imam 1GB i mislim da nije nikakav problem. (U principu, isto to sam mislio i dok sam imao 512MB!)
Link to comment
Ovakva tema postoji na vaskolikim forumima, pa dadoh sebi slobodu da je otvorim i na PPP.DakleM, kako izgleda vaš desktop (iliti na srBskom: "radna površina")?Počeću ja...
Hm, aj baci tu sličku i nama siročićima...
Link to comment
Hm, aj baci tu sličku i nama siročićima...
Da, da, i ja bih nešto tako za 1440x900... :) Aj da ne bude off evo i mog notsocool desktopa...mrzi me da se bakcem sa onim vindouz blajndzovima i sl...dugo sam imao mnogo sexy-ju sliku Rose McGowan iz Planet Terrora, ali je nikako ne mogu naći u ovoj rezoluciji :( 67657100ah4.jpg
Link to comment

ovaj mi je trenutno i u ofisu i na mom laptopu [jedino sto tamo ima jos 4 particije na FW externom hardu]stavljam thumbnail jer je desktop veliki :Ddsktpld6.th.jpg

Edited by jms_uk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...