Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Grif Graf su oni koji imaju veliki izbor kafa (slično greenet-u) ? Ako su to ti, onda ih ima i u Immo Centru ...
Si za kafe, ali ne znam za Immo centar, ovde se corbice prave u lokalu. Probao danas i paradajz corbu, isto dobro, 140 kinti, kolicina full obrok. Naravno da nema dostave, ipak je corbica u pitanju a ne ne znam sta.
Link to comment
hvala gazzoOne... Probao sam njihove kafe i nisu mi se baš dojmile, pa sigurno nikada ne bih seo ponovo. A baš mi je blizu ...
jeste imaju te fensi kafe sa sirupima, slagom, coko mokacino tandara broc, ne razumem se u taj fenseraj, sasma moguce da nesto ne stima, ja sam probao strejt dugacki espreso i kapucino i to je bilo dobro.... i salata treba da se popravi ohoho tako da apelujem da se shvati da se moja preporuka odnosi pre svega na corbice i sveze sokove (mada i rakija od dunje uliva poverenje ali trenutno apstiniram zbog recentih debakala), i naravno duhovit enterijer. sendvice su hvalili drugi, jeo nisam. Edited by gazza1
Link to comment
jeste imaju te fensi kafe sa sirupima, slagom, coko mokacino tandara broc, ne razumem se u taj fenseraj, sasma moguce da nesto ne stima, ja sam probao strejt dugacki espreso i kapucino i to je bilo dobro.... i salata treba da se popravi ohoho tako da apelujem da se shvati da se moja preporuka odnosi pre svega na corbice i sveze sokove (mada i rakija od dunje uliva poverenje ali trenutno apstiniram zbog recentih debakala), i naravno duhovit enterijer. sendvice su hvalili drugi, jeo nisam.
Grif Graf je definitivno jedan od najboljih izbora za prehraniti su u toku pauze za rucak u siroj okolini arene. Sendvici su im stvarno dobri (u ponudi ima i neki vegetarijanski s puterom od kikirikija, sargarepom, i jos nekim povrcem). Corba i supa, su k'o sto rece Gazza vr'.Sto se kafe tice, moja su preporuka samo kafe bez tih raznih sirupa i ostalih dodataka (jednom smo uzeli 3 kafe s tim nekim sirupima, i nismo mogli da razlikujemo koja je koja, sve nekako samo cudno slatko). Eventualno ko voli vredi probati dubli espreso s crnom cokoladom (nije sladak), mene on bas odsljaka onako lepo...Pozdrav
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pica Vladimir - bulevar kralja aleksandra - parče je oko 100 din, ali vredi svaku paru, za toliko je i veća od ostalih , a na prvi miris se vidi da kvalitetom odskače od svih ostalih fast-food pica. Preporuka!Burek kod Sarajlije - svetogorska - ljubav na prvi zalogaj!

Link to comment

sezona kineskog povrca odgajanog u surcinu na vrhuncu, oni tanki a dugacki plavi patlidzani, neke cudne tikvice, bodljikavi krastavci itd. kod djane u B70 nikada nije bilo bolje, samo treba stici na vreme oko 12h dok stoka ne razgrabi dnevnu ponudu. za 200 kinti heaven u tanjuru!

Link to comment

burek bre kod anđelka u balkanskoj, na njemu sam odrastao! kaže gazdarica da je isti sir u pitanju zadnjih 20 god, ali od neke 92-93 više nije istopljen unutra...

Link to comment
sezona kineskog povrca odgajanog u surcinu na vrhuncu, oni tanki a dugacki plavi patlidzani, neke cudne tikvice, bodljikavi krastavci itd. kod djane u B70 nikada nije bilo bolje, samo treba stici na vreme oko 12h dok stoka ne razgrabi dnevnu ponudu. za 200 kinti heaven u tanjuru!
Uh, bio ja kod dzane - taj tanjir za 200 din opasno rula, narocito onaj nekakav spanac i debela boranija - prejako. Moj ortak koji je dosao iz belog sveta, fasciniran nekakvom slaninicom pecenom u 5 zacina rekao bih. Jedino sto ne znam da li cu kada sledeci put dodjem, opet uspeti da nadjem lokal, sve je toliko zakukuljeno.Tanki patlidzani su mi takodje postali main ingridient u kujni.
Link to comment
Uh, bio ja kod dzane - taj tanjir za 200 din opasno rula, narocito onaj nekakav spanac i debela boranija - prejako. Moj ortak koji je dosao iz belog sveta, fasciniran nekakvom slaninicom pecenom u 5 zacina rekao bih. Jedino sto ne znam da li cu kada sledeci put dodjem, opet uspeti da nadjem lokal, sve je toliko zakukuljeno.Tanki patlidzani su mi takodje postali main ingridient u kujni.
ta slaninica u 5 zacina je killer, zbog mene je morala da formira novu ponudu, pola tanjura slaninice druga polovina zelenis, znaci zdrava hrana striktno, 250d. ubivstvo:)PS. reci ortaku da sledeci put uzme kolenicu u 5 zacina, pa mu se pridruzi. videces kinesku smrt pred ocima!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...