Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

zar nisu jonuzovi ćevapi bili u onoj gvožđari u karađorđevoj?

 

 

mi juče u pazaru otišli kod izvesnog šukre na ćevape. jako slični jonuzovim, samo veći, oni klasičnog oblika

me like

 

nego kako forumaki gastro eksperti cene gverove ćevape, nisam ih jeo brat bratu 20 i kusur godina. jednom se nameračio al ih zatvorila finansijska kad sam se nakanio da odem

Link to comment

Po meni, Gvero se poprilično srozao poslednjih godina, a što se tiče Goje...meni su ipak Sarajevski u Dušanovoj i Savčić bolji...To je to neprobah još a Deki je ipak drugog smera pa nebih upoređivao.

Link to comment
10 hours ago, *edited by mod said:

Deki ga onako lagano šije

 

Deki je imao oscilacije jedno vreme, dešavalo se da budu preslani ili prepečeni, međutim, to je prestalo. 

 

Poslednjih nekoliko puta sve potaman. Jednom mesečno zabodem tamo miročki, brizle, ćevape, roštiljsku, onaj njegov ajvar i paradajz i za desert gurmansku. Naravno, ne sam :D

Link to comment
10 hours ago, *edited by mod said:

Deki ga onako lagano šije

 

Deki je imao oscilacije jedno vreme, dešavalo se da budu preslani ili prepečeni, međutim, to je prestalo. 

 

Poslednjih nekoliko puta sve potaman. Jednom mesečno zabodem tamo miročki, brizle, ćevape, roštiljsku, onaj njegov ajvar i paradajz i za desert gurmansku. Naravno, ne sam :D

Link to comment
5 minutes ago, Ras said:

Deki je savladao teoriju oscilacija.

Htedoh da prećutim da su bukvalno najgori ćevapi koje sam jeo u poslednjih nekoliko godina bili kod njega pre neka dva meseca, ali kad si već ti pomenuo...

 

Inače su do tada uglavnom bili dobri do odlični. 

 

Brizle sam jeo jednom, i teleću džigericu jednom, super je bilo.

 

I da, najljuća paprika koju sam jeo u BG.

Link to comment

Nisam imao problema sa ćevapima kod Dekija, šta više bili su uvek jednako dobri. Nije da jedem svakodnevno, ali jednom u dva meseca u poslednjih 18.

Kod Dekija su jako dobre kobasice, a i one teleće flekice, uzima se tek da se razbije jednoličnost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...