Jump to content
IGNORED

Utisci iz BG


braca

Recommended Posts

jeste, covek cini nadljudsku zrtvu, dolazi u mordor licno da bi video lica svojih najmilijih. pa preskace divlje deponije visoke ki kilimandzaro i udise otrovna isparenja u svoja tanana evropska plutja.aj ne budi pathetic <_<
ma nemoj i ti večito srati. šta sad ne sme da kaže ako je primetio nešto što mu smeta?nije mordor ali gori deponija pored puta. o piktoresknog li prizora, verovatno je trebao parkirati i slikati se pored iste <_<
Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    12

  • braca

    12

  • henrik larsson

    11

  • Yoyogi

    8

na stranu svi uzasi promiskuiteta u srbiji, al nekad se pitam jel gastosi dolaze tamo na odmor ili u sanitarnu inspekciju
Uzasni promiskuitet? U Srbiji? Gde???? Ajde reci pliz da znam sledeci put kad dodjem, mora cika Blaza sanitarac malo i da odmori... Edited by ObiW
Link to comment
ma nemoj i ti večito srati. šta sad ne sme da kaže ako je primetio nešto što mu smeta?nije mordor ali gori deponija pored puta. o piktoresknog li prizora, verovatno je trebao parkirati i slikati se pored iste <_<
ma znas sta mi je smesno - da neko ko je odrastao u srbiji/jugoslaviji, pa otisao na zapad, razvije tako osetljive senzore zaprljavstinu, nekulturu, uopste averziju prema sredini kojoj hteo-ne hteo poreklom pripada.pa taman se sutra svi probudili kao slovenci :rolleyes: , taj ce naci nesto sto mu bode oci i u tome perverzno uzivati, otvarati "ju, ju, ju!" topike, itd.setih se nekih urbanih middle class indusa iz "seinfeld"-a, koji uzasnuto uzvikuju "filthy country india, don't go there!!" :D
Link to comment
ma znas sta mi je smesno - da neko ko je odrastao u srbiji/jugoslaviji, pa otisao na zapad, razvije tako osetljive senzore zaprljavstinu, nekulturu, uopste averziju prema sredini kojoj hteo-ne hteo poreklom pripada.
ne nego je genetski predodređen za valjanje u sopstvenom dreku.
Link to comment
I svi izgledaju isto : trobojka, cirilica i Srbija. Treba dodatni napor da desifrujes koja ti se to stranka nudi, svi su isti!!! Jedino LDP odstupa, i to samo u jednom, u pitanju je latinica.
E bas isto to je i mene kopkalo. LDP kaze da je za ravnopravnost dva pisma ali mi se ucinilo (a tebi isto to, znaci da tu ima necega) da imaju samo latinicne bilbordove. Zbog cega?
Link to comment
E bas isto to je i mene kopkalo. LDP kaze da je za ravnopravnost dva pisma ali mi se ucinilo (a tebi isto to, znaci da tu ima necega) da imaju samo latinicne bilbordove. Zbog cega?
Pa ravnopravnosti radi, pretpostavljam. U moru predizbornih ćirilićarskih bilbord natpisa osveženje je pročitati latinični bilbord. Takođe pretpostavljam da bi štampanje na još jednom pismu bilo skupo, što pravim srBskim strankama ne bi bilo doduše problem, tako bi npr. radikali uz skidanje bedža i sliikanje sa Bunjevcima mogli da ubace i latinično izdanje Velike Srbije(taman da bude lakše dostupno za sve one Zapadne Srbe koji samo to još nisu shvatili da su to) .Nego imam Otisak da ti zekiš <_<
Link to comment

Bilbordi za unutrašnju upotrebu predizbornih klanja su definitivno poslednja stvar po važnosti za koju se treba uhvatiti po pitanju dvopisnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...