Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

Jbt, King ovo super izgleda! Ako ćemo o tome šta je bapski mene tkanje smiruje. Eto, otkrih blamčinu. Časovi domaćinstva u osnovnoj su krivi svega mi.A sad kada gledam ovaj topik osećam se vrlo akreativno, osim ako se i ples ovde računa. ^_^

Link to comment
vasa, kraljica kitscha
ih, moja keva bi te usvojila. mada, možemo to i na drugi način da rešimo :naughty:btw, samo da poFalim bubicu za onaj patchwork, mnogo dobro. nEsam znao da si baš takva kućanica :)
Link to comment
ih, moja keva bi te usvojila. mada, možemo to i na drugi način da rešimo :naughty:btw, samo da poFalim bubicu za onaj patchwork, mnogo dobro. nEsam znao da si baš takva kućanica :)
vishestruki brezobrazniche! :lol:nego bre ova majica ozgo mi se mnogo svidja. al mislim da je mnogo slozena za ciljnu grupu koju treba da iritira :Pybt. svi samo chaskaju, niko nishta da okachi. ajmo lenjivci i/ili stidljivci :D Edited by thermal bug
Link to comment
ma da, evo sacu, samo da uspem :P cebencein0.jpgjeeeeeej ja sam 1 genije kachenja slika :o elem, zlatne ruke donjeg srema :lol: eklano cebe iz heksagona, od stare vune. sarishte, valjevo crknite, povezite paznju. brez ovoga nece da valja :P
jao lnr%20(2).gif kako bih ti ja ukrala toja sam bila uvezla jedan stari par dzinsa, davno.. prvo sam isrtala neki tribal po krajevima, pa sam kupila onaj konac sto se preliva iz jedne nijanse boje u drugu, pa sam vezla po crtezu... nosila sam ga dok se nije raspao.. bijo je mlogo lep
Link to comment

Ma, problem s tim heklanjem (sa strikanjem ne bas toliko) jeste u tome sto se prave uglavnom tzv. ukrasne stvari a ne PRAKTICNE & KORISNE. Mada moze i to, al' ce se retko ko upustiti u avanturu zvanu heklana rupicasta zavesa ili "popreko", "krupno" strikana jakna... :)P.S. A neka jaja imaju i isheklane cvetice na sebi (na "mrezi"). :PUradak od pre dva dana: bratanica od sest godina videla neku "tetu" na naslovnoj strani koja na ruci ima "narukvicu" kao od isecene "manzetne" neke kosulje (zatvara se dugmetom), a na nju prisiveni sareni dugmici. Ja samo uzela "ivicu" narandzaste bluze (koju sam ranije koristila da im pravim posteljinu za mede - ukrasi su bili skinuti "ukrasi sa gaca"! :lolol: ) - da bude uza "narukvica", nabacala i dugmice, i masnice, i cvetice (te sitnice cuvam vec godinama, "mozda ce zatrebati"), prisijem sve to plavim, zelenim, zutim i ljubicastim koncem, ivice "obradim" isto tim koncem (sareno je ispalo)... Danas je to nosila u vrtic. "Moja teta sve ume, ume i torbicu da napravi!" :blush:(Danas zavrsila torbicu od "rastegljive" trobojne vunice. :blush: )Eh, ne znate vi kako se medama uzimaju mere za spavacicu i kapu od carapa! :lol: Ili kako se pravi daljinski upravljac za medin televizor - dugmici su pravi raznobojni dugmici sa odece! :lol: O namestaju za mede ili malim heklanim misevima ili ogromnim sivenim i punjenim misevima (za macke, da se igraju) - drugi put... :D

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

pa nekad davno sam svasta nesto crtala i slikala, cak 'tela i na primenjenu da idem :).nisam isla dalje od crteza. ta crno bela forma mi je bila jedina ko ja me drzala. pravila nakit (secam se da je bio hit kad sam sebi napravila privezak RHCP), oslikavala majice (cak i lep dzeparac u gimnazijskim danima imala od toga), pomalo fotografija i tako. odavno nista nacrtala nisam, a uzivala sam u tome :(. nekako vremena se vise nema, jbg.

Link to comment
btw. koji alat je u pitanju?
jaja. -_-
Jbt, King ovo super izgleda!
hvala
@ kingmakerlet me guess...lak za nokte :P ?
yup! odnosno, ima malo i toga. srebrno je autolak, zlatno je tecna bronza za freske, podloga je polikolor, a boje su neke emulzije na vodenoj bazi, mogu da idu na plastiku, drvo, staklo, samo varira vreme susenja. i sljokice :wub:jedini dosadan deo je lakiranje: bas zato sto boje nisu istih osnova, onda lakiranje ne sme da se radi prevlacenjem cetke, nego kapanjem laka.
Cek' samo da vidis jaja opheklana koncem. 0:)
pa daj fotku,mada vec postujem. i sad me pcelicin post podsetio na srednju. da li ste imale maniju kraj osnovne/pocetak srednje da pravite narukvice od konca? ja ih imam sacuvane, bas cu da okacim da se malo smejemo zajedno.
Link to comment
i sad me pcelicin post podsetio na srednju. da li ste imale maniju kraj osnovne/pocetak srednje da pravite narukvice od konca? ja ih imam sacuvane, bas cu da okacim da se malo smejemo zajedno.
i neki muski su se time bavili pomalo :Dmislim da imam jednu sacuvanu negde u nekoj kutiji - ako nadjem, okacicu sliku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...