Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

Dosadoro Bjelico, ti li si, grdna? :o :blink:
jok ti si <_<ovaj topiћ je ochigledli zastranio. vi ste neozbiljni.ima da obesim 1 formatni uradak odma chim svatim kako se kache slike a da me moderacija ne progna u sibir :s_w:kafka, kachi tashnu, odno d devil shalu!
Link to comment
jok ti si <_<ovaj topiћ je ochigledli zastranio. vi ste neozbiljni.
Ma ode topitj u Chit-chat. Ne vole ljudi da se ofiraju, lakse im je da pricaju :lol:edit: i kachi slobodno bilo sta - sve moze, bas kao u Modernoj Umetnosti. Ovde moderacija postoji samo da bi pokazala da je ovakav PDF nemoguce moderisati:) Edited by CowBoy
Link to comment
Ma ode topitj u Chit-chat. Ne vole ljudi da se ofiraju, lakse im je da pricaju :lol:edit: i kachi slobodno bilo sta - sve moze, bas kao u Modernoj Umetnosti. Ovde moderacija postoji samo da bi pokazala da je ovakav PDF nemoguce moderisati:)
ma da, evo sacu, samo da uspem :Pcebencein0.jpgjeeeeeej ja sam 1 genije kachenja slika :oelem, zlatne ruke donjeg srema :lol:eklano cebe iz heksagona, od stare vune. sarishte, valjevo crknite, povezite paznju. brez ovoga nece da valja :P Edited by thermal bug
Link to comment
Pa dobro, to barem za nas fotografe ne važi. :)
Pa i nije bas da ne bismo da se ofiramo (bar 10% bi bilo taman), ali vise trazimo fotografe. :P Ili barem aparat. <_<Edit: Au, kakvo cebence. Nedelje i nedelje rada, to ni suvim zlatom ne mo's platiti (a nervira me sto cak i npr. akademski slikari prvo pomisle na zgrtanje novca u stilu: "Sto to ne prodajes?" <_< Pa kupi ti ako mislis da je za prodaju. :D ) Edited by FranziskaKafka
Link to comment
elem, zlatne ruke donjeg srema :lol:eklano cebe iz heksagona, od stare vune. sarishte, valjevo crknite, povezite paznju. brez ovoga nece da valja :P
a zato te nisam video oko kalemegdanske tvrdjave - one bakice bi te oterale kao suhu avangardu uz opasku da ti je rad previse futuristicki. Ovako nesto bi (bez sve shale) izshtrikala princeza Leia iz Zvezdanih Staza.
Link to comment
Kol'ko ljudi moz' da stane pod ovo cebe?
1 vece dete al da se ne vrti mnogo, oko 90x140 *. mnogo zgodno kad se uplete popreko, ne moze da se izmuva odatle do ujutro :Pto je vishe sluchajni uradak, ko u mexichkim filmovima, pochnesh, pa nekad prestanesh :)
a zato te nisam video oko kalemegdanske tvrdjave - one bakice bi te oterale kao suhu avangardu uz opasku da ti je rad previse futuristicki. Ovako nesto bi (bez sve shale) izshtrikala princeza Leia iz Zvezdanih Staza.
ijaooo stvaaarno :snajka: :treptrep: :lol:ajde bre stidljivci brez fotoaparata :lol:* dimenzija na cebe, ne na dete! Edited by thermal bug
Link to comment

jednom sam rucno (ne snalazim se sa masinom)sasila torbu za na fax. svidelo mi se kako je ispala, a dopala se i mojoj cimerki pa smo je nosale naizmenicno (svidela se i jednoj mojoj poznanici, baj d vej). pitam se gde li mi je ta torba :unsure: ? jednom sam sasila torbicu za nakit, bila onako, slatkaisheklala sam nekoliko miljenceta (nemam strpljenja za velike stoljnjake, bar jos ne) koje sam poklonila. jedno mi je ispalo bas slatko.znam da vezem goblene, ali to mi dosadno <_< svojevremeno sam sila one platnene ukrasne gumice za kosu sa lastisem unutra, za drugarice.ono sto bas volim je da kuvam, spremam hranu i spremam i ukrasavam torte. however nisam kreativna i nemam dovoljno maste i uglavnom se drzim recepata

Link to comment

da se zna da imam najbapskiji domaci uradak od svih vas :P nije kreativnost, nego me smirujejaja004bz3.jpgjaja016cv4.jpgi nemoj da me neko zajebavao. ovo je samo deo koji mi je pri ruci, i nisu mi najdraža, ali nema veze. vasa, kraljica kitscha

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...