Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

ljuttko motivi su predivnii!ivy, ako smem da preduhitrim ljuttkin odgovor, to nisu kupovne salvete, vec stampa na salvetama. dakle, internet, stampac, prazna salveta ili pirincani papir, i olaaa!evo nesto moje:21j91l0.jpgedit:a izgledalo je ovako:sdd4d0.jpg

Edited by vin
Link to comment
jao kako je ovo dobro!!
ivy, ako smem da preduhitrim ljuttkin odgovor, to nisu kupovne salvete, vec stampa na salvetama. dakle, internet, stampac, prazna salveta ili pirincani papir, i olaaa!
a za nas sa crno-belim štampačem <_< ...mislim da bi mi bilo jeftinije i da kupim na netu nekoliko salveta ili taj specijalni decupage papir pa napravim nekoliko motiva.. treba da renoviram trpezarijeske stolice čim otpoli pa ću nešto smisliti..
Link to comment
divne su,divne!!! :wub: ajd nam sad lani,ako smeš, gde nabavljaš salvete?..gde?..hm?
ooo zeno :Hail:
ljuttko motivi su predivnii!ivy, ako smem da preduhitrim ljuttkin odgovor, to nisu kupovne salvete, vec stampa na salvetama. dakle, internet, stampac, prazna salveta ili pirincani papir, i olaaa!
mnogo je lepo
Hvala vam hvala, kreativne žene forumaške, moram vam reći da me je dekupažom zarazila i prve lekcije mi dala jedna forumašica koja više ne dolazi ovde a puna je ideja za sve i svašta ko mačka buva :)Tako kome god treba neki savet tu sam, podeliću ono što sam ja naučila, pitajte slobodno, tj da nastavim niz :) . Ojha, eto i Vin komodice medj svet, uspela al baš :wub: Za Ivy , Vin je već odgovorila, ovo su štampani motivi na salvetama , nije ni malo teško a daje odlične rezultate . Mislim da bi ti svaka kopirnica koja ima kolor printer odštampala, potrebno je da samo sama pripremiš papir za tu svrhu i fajl sa slikom. Da ne rastežem priču ovde previše, ako te interesuje, napisaću ti na pp. Cena štampanja ne treba da bude išta veća nego da ti neko odprinta stranicu u koloru.Crnobele isto izgledaju super , kad završim dve baš crno bele kutije okačiću fotke. Za nameštaj mislim da je ipak najpogodniji pravi dekupaž papir posebno ako su malo veći motivi, makar iz iskustva mnogobrojnih primera sa interneta. Jedan moj rad na dečijoj stolici sa naslonom sa salvetama nije baš uspeo, mada se vlasnica nije bunila :P
Link to comment

ja cu svakako pitati gore u kopirnici u sremskoj da li bi tako nesto uradili, i koliko bi to kostalo, pa cu izneti informaciju ovde. medjutim, i salvete daju nepregledne mogucnosti, narocito onima koji imaju stare salvete. negde sam vec apelovala da se neko seti da mi ih pokloni, ali niko se nije odazvao, pa sad jurim drgarice da pronadju te stare kutije, posto moja majka definitvino pojma nema gde je to zaturila i da li je bacila. a opet, s druge strane, ima fenomenalnih motiva u hobi radnjama, na komad. nego, ovaj bubin posluzavnik je bas dobar, a lampa je genijalna, nisam je pohvalila gore, pa moram sad da se ispravim!

Link to comment
jnego, ovaj bubin posluzavnik je bas dobar, a lampa je genijalna, nisam je pohvalila gore, pa moram sad da se ispravim!
Rende me je omadjijalo, imam jedno isto i evo ga merkam , e sad samo da gdja Buba kaže šta je postolje i da se bacim na rad. Evo i mog doprinosa navijačima Zvezde i Partizana ;) igrbovy63d3jvdctzpg5_thumb.jpg ylcz79i2bnfo4fnrfcs_thumb.jpg 256y8vn0obm9f3x5ox9k_thumb.jpg j5olflhuagb8eip5aj91_thumb.jpg Edited by ljuttko
Link to comment
Rende me je omadjijalo, imam jedno isto i evo ga merkam , e sad samo da gdja Buba kaže šta je postolje i da se bacim na rad. Evo i mog doprinosa navijačima Zvezde i Partizana ;) ...
postolje je, hvala lepo, vrlo jednostavno. odesh u proizvoljnu radnju, kupish jednu lampu marke eglo, sa tom gvozdenom nogarom, obichnu, za recimo 1k2 dindzi. ne birash mnog staklo, jer znash sta ce biti -_- stavish je pored kreveta, i negde usred noci, jednostavno iskochish na nju. svalish sve, stako se razbije, postolje ostane, ko sto obichno i biva. onda odesh negde drugde, kupish jedno rende za bar 750 dinara, sto ima plastichnu ruchku ozgo, a izgleda ko zarubljena piramidica, a da gornji presek srecno odgovara ostatku abazura na onom nogaru. upropastish rucku, ovaj put namenski, a ostatak rendeta, zvani - rende, nasadish na bijedni izgovor od abazura.i eto.proshle godine smo slomili, porodichno, 6 sobnih lampi :ph34r:na nekoliko smo skochili, a ostatak sa ja svalila sebi na glavu, sa raznih visina. cijena prava sitnica :lolol:ove kutije za naochare su apsolutno bozanstvene. zelim da ocoravim. a i nisam daleko <_<
Link to comment
postolje je, hvala lepo, vrlo jednostavno. odesh u proizvoljnu radnju, kupish jednu lampu marke eglo, sa tom gvozdenom nogarom, obichnu, za recimo 1k2 dindzi. ne birash mnog staklo, jer znash sta ce biti -_- stavish je pored kreveta, i negde usred noci, jednostavno iskochish na nju. svalish sve, stako se razbije, postolje ostane, ko sto obichno i biva. onda odesh negde drugde, kupish jedno rende za bar 750 dinara, sto ima plastichnu ruchku ozgo, a izgleda ko zarubljena piramidica, a da gornji presek srecno odgovara ostatku abazura na onom nogaru. upropastish rucku, ovaj put namenski, a ostatak rendeta, zvani - rende, nasadish na bijedni izgovor od abazura.i eto.proshle godine smo slomili, porodichno, 6 sobnih lampi :ph34r:na nekoliko smo skochili, a ostatak sa ja svalila sebi na glavu, sa raznih visina. cijena prava sitnica :lolol:ove kutije za naochare su apsolutno bozanstvene. zelim da ocoravim. a i nisam daleko <_<
E fala lepo na detaljnom i inspirativnom uputstvu :lol: Imam kucu u kojoj se bas tako sigirno nalazi nekoliko postolja, reklla bih da imamo isti ili slican nacin pripreme za dalju eksploataciju :lol: da me ne podseti dozvolila bi da odu u kontejner :) Rende mi je zbog raznolikosti rupica obaska ineresantno kao sredstvo za propustanje svetlosti jer ne volim obicne ravnomerne lampe. Pa mi je to najpribliznije omiljenim mi mi svitac lampama dok ne nadjem dovoljno para ili sama ne naucim da ih pravim A za kutije za ocele, pa mos staviti suncane , me moras cekati da ocoravis ko ja pa da moras da menjas 2 komada :lol:
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...