Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

I should be doing something else iliti, treba da spremam diplomski + druge kostime za fotkanje i slanje istih fotografija na drugi fakultet... ali avaj... u potragu za materijalima krecem sutra...Te... kad nema posla, moze da se vezba... digital painting... 2qizc0i.jpgsggwpd.jpg[ova druga je malo zrikava, sto sad popravljam, kao i kosu]

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zavrshila mozaik...bilo je malih problema,sto ima jednu neravninu,nisam trebala ostaviti toliki razmak izmedju plochica i ta fugna nije trebala biti toliko tamnaali sve sam prvi put radila i nisam imala pojma koja je konzistencija fug mase potrebna a i ja nisam bash mnogo strpljiva,uredna niti organizovana osoba..ali za nekog takvog ova tehnika je machiji kashaljal kakav je bio stari sto ovo je bonbonica..josh da ga ofarbam :wub: stari stoIMG_5048-1.jpgnovi stoIMG_5081.jpg

Link to comment
zavrshila mozaik...bilo je malih problema,sto ima jednu neravninu,nisam trebala ostaviti toliki razmak izmedju plochica i ta fugna nije trebala biti toliko tamnaali sve sam prvi put radila i nisam imala pojma koja je konzistencija fug mase potrebna a i ja nisam bash mnogo strpljiva,uredna niti organizovana osoba..ali za nekog takvog ova tehnika je machiji kashaljal kakav je bio stari sto ovo je bonbonica..josh da ga ofarbam :wub: stari stoIMG_5048-1.jpgnovi stoIMG_5081.jpg
Aaaaa, ja sad mogu samo da kazem :ziga: i :thumbup: i da imam neki smajli majstorica stavila bih i njega. Sad moras i nesto da isheklas i metnes preko, u beloj boji :D
Link to comment

hvala ti ljuttko :) ali s tim da mi je ovo prvi ovakav hend made projekat od kada sam farbala vrata od moje sobe sa 16godina i kasnije jednom sama krechila sobu sa 17..heklanje ce malko sachekati :lol: za sada merkam josh 1 sto koji me nervira da upropastim :)

Link to comment
hvala ti ljuttko :) ali s tim da mi je ovo prvi ovakav hend made projekat od kada sam farbala vrata od moje sobe sa 16godina i kasnije jednom sama krechila sobu sa 17..heklanje ce malko sachekati :lol: za sada merkam josh 1 sto koji me nervira da upropastim :)
Nema si načem :) Za prvi put stvarno is super uradila. Samo da ti kažem da kad kreneš sa popravkama i ručnim radom teško da ćeš stati, ja to kod sebe a i inače zovem Gustav efekat kreneš da popraviš nešto malo a završiš tako što ofarbaš ceo grad u crno :DMoji tragovi u jednom dvorištu, recimo sežu i do šara i cvetova na stablima šljiva kad mi je ponestalo mesta na ogradama :)
Link to comment

molim chasnu moderaciju, ukoliko nisu (bash!) svi zabavljeni na bojz klabu, da ovu chudesnu rukotvorinu premjeshti na kreativne forumashe, ako je ko zaboravio, taj vilajet se nalazi odje, jer ce bez veze astal da vene na lavu, mada je neosporan i utemeljen kao takav :Dedip. leeeleee, ljubaznog sveta :Dedip2. glede astala, nachi - tachno kako treba sto se mene tiche! :D

Edited by thermal bug
Link to comment

e, pa, ivy, svaka cas!pažljivo sam, day-by-day i play-by-play, pratila tvoj projekat i oćarata sam :) .pitanje: jel to sve sad ravno? da se ne izvrne čaša?ljutko: de se seti gustavovog mastila :lol: poz

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...