Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

kako mrzim kad izađe to lice
Moram samo da prokomentarisem kao neko ko se interesovao ovom temom (vidi slucaj DDD u temi o 'separatizmu' na podforumu Politika).Sa znanjem vrlo sarolike ekipe iz NS-a, nisam video/cuo nijedan slican komentar ni u RL ni na FB, iako je mnostvo raznih komentarisalo ovaj slucaj.Necu da kazem da ne verujem fabriciju, naprotiv, samo mi je eto cudno sto ispada da znamo prilicno razliciti presek ljudi.A da je prejadno - prejadno je - 'nikad taj neko ko je došao u NS ne može da ga voli onoliko koliko neko ko je u njemu rođen' - pajzsad!?! Iz rukava znam 100 obrnutih slucajeva. Mada, glupo je i komentarisati.
Link to comment
Moram samo da prokomentarisem kao neko ko se interesovao ovom temom (vidi slucaj DDD u temi o 'separatizmu' na podforumu Politika).Sa znanjem vrlo sarolike ekipe iz NS-a, nisam video/cuo nijedan slican komentar ni u RL ni na FB, iako je mnostvo raznih komentarisalo ovaj slucaj.Necu da kazem da ne verujem fabriciju, naprotiv, samo mi je eto cudno sto ispada da znamo prilicno razliciti presek ljudi.A da je prejadno - prejadno je - 'nikad taj neko ko je došao u NS ne može da ga voli onoliko koliko neko ko je u njemu rođen' - pajzsad!?! Iz rukava znam 100 obrnutih slucajeva. Mada, glupo je i komentarisati.
mento ko da je pisao neko ko dalje od iriga nije zasao u zivotu. seljacka posla u svakom sl.
Formulacija nije problem, administracija koja prati izdavanje radne dozvole strancima je u većini zemalja prava mala noćna mora, a naročito tamo gde država predstavlja nekakvo mitsko biće koje se meša u sve živo jer postoji sebe radi a ne kako bi svojim stanovnicima olakšala život.Ono što ovde smrdi je to što srpska panduracija, soproštenjem, u tri života ne bi bila sposobna da samostalno poveže sve "nelogičnosti" Wilsonovog boravka i angažovanja u Srbiji. Njima ispred nosa promiču daleko krupnije i očiglednije stvari jer su jednostavno nesposobni da bilo šta povežu u neku logičku celinu, a čak i tamo gde jesu sposobni, živo ih zabole da se cimaju da rade svoj posao - osim ako ne stigne naređenje sa vrha ili neko ne ponudi mito. Najednom, ta i takva policija pokazuje sve svoje sposobnosti i zainteresovanost u jednom potpuno zanemarljivom slučaju, u kojem figuriše potpuno zanemarljiv strani državljanin, i gde se vrte bilo kakve pare. Taj iznenadni napad efikasnosti i profesionalizma ukazuje na to da su imali motiv da se iscimaju, nasuprot akutnom bolu u predelu genitalija koji inače pokazuju za bilo kakav rad u interesu društva. Odnosno, neko ih je iscimao preko svojih veza da proteraju sektaše.
boldovano prosto nije tacno. poznajem nekoliko inspektora iz odjela za strance i sasvim sam siguran da se radi o veoma sposobnim osobama.sto nema nikakve veze sa motivima (ne)delovanja u vezi sa ostalim daleko krupnijim i ociglednijim stvarima.edit: nebitno za celu pricu, i meni lici na sibanje medju religijskim fanaticima, pa je fajt dobio lokalac sa vezama Edited by ToniAdams
Link to comment
edit: nebitno za celu pricu, i meni lici na sibanje medju religijskim fanaticima, pa je fajt dobio lokalac sa vezama
a, pa onda je sve ok, jedan verski fanatik manje u Srbiji. keep it real, bro!
Link to comment

ok, jel ima neko ko je makar granicno inteligentan da pokusa da mi odgovori na prvo postavljeno pitanje?:D vasa i diskusija

Edited by ToniAdams
Link to comment
ok, jel ima neko ko je makar granicno inteligentan da pokusa da mi odgovori na prvo postavljeno pitanje?
da ti se odgovori zasto je frka sto je proterana grupa religijskih fanatika? kakav odgovor ocekujes na to?
Link to comment
pa smislen,doduse, naravno ne od tebe.pitam lepo, napisao sam da sam juce video vest.
prostim uvidom u sopstveno pitanje spoznaces da ono nije izgledalo kao radoznalost, vec kao retoricka zapitanost. prvo napisao si da su u pitanju religijski fanatici iako realno ne znas da li su fanatici ili nisu, potom napisao si da ti je proterivanje do jaja. sada si jos i izneo zakljucak da je u pitanju obracun dva fanatika u kome je pobedio srpski, a i dalje tvrdis da ne znas o cemu se radi. konsoliduj svoju poruku, posto ovako deluje kao kombo kurcobolje i lose namere. kazem deluje, jer znam da nemas losu nameru.inace postedi me familijarnosti u diskusiji, izraza "retard", paprika, pijace i tako dalje, nema potrebe za time.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...