Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

nadam se da se zajebavas....e gazzo, larko, jel' gledate vi ovaj utisak?...da zanemarimo sad peru i cinjenicu da(li) je on lupio ko je ko, ali da li bi vam bilo prijatno da budete deo ovakve matrice pitanja olje beckovic?....da li je zajebancija na racun cede i ldp-a po forumima i ovim nasim malim virtuelnim zajednicama, upravo ono sto je potrebno da se plasira u intervjuu na nacionalnoj frekvenciji......koje dno dna, brate mili...gora mi je nego onda kada je kao kroz salu kandidovala caleta za predsednika srbije...ovo sto gledam je sramno!...i za sve koji misle da je ovo prava stvar, dobar intervju, neka pogleda pretproslu emisiju sa nikolicem, i ovu sa cedomirom jovanovicem......i sada sve vreme prica o sistemu vrednosti, tj. pokusava da pokaze cedomiru da je taj koji on propagira kerov kurac...Zivela Srbija!
jok bre iso 3 puta u sezoni a ona ga pitala jedno 10 puta, plus sigurno ima marker vezove
Link to comment
e gazzo, larko, jel' gledate vi ovaj utisak?...da zanemarimo sad peru i cinjenicu da(li) je on lupio ko je ko, ali da li bi vam bilo prijatno da budete deo ovakve matrice pitanja olje beckovic?....da li je zajebancija na racun cede i ldp-a po forumima i ovim nasim malim virtuelnim zajednicama, upravo ono sto je potrebno da se plasira u intervjuu na nacionalnoj frekvenciji...
nisam primetio da me je neko pominjao, sto? :lol:
Link to comment
Pa to je to. U sustini je sve to ekstremizam. Kao sto je rekao Ceda, parafraziram: nisam cuo da je nekome bacena bomba na kucu ili da je ubijeno nekoliko hiljada ljudi zbog tekstova PL- a.
Da li si siguran da su Lukoviceve svinjarije sasvim bez posledica na privatne zivote ili verujes da postoji neka gradacija patnji koje su dozvoljene - psihicka bol, fizicka bol, bomba, smrt?
Link to comment
Da li si siguran da su Lukoviceve svinjarije sasvim bez posledica na privatne zivote ili verujes da postoji neka gradacija patnji koje su dozvoljene - psihicka bol, fizicka bol, bomba, smrt?
Pa kreni od sebe ili mislis da je tvoje (i sl. antialkoholicara moralista) pisanije o njemu na ovom forumu beznacajno?
Link to comment
Pa kreni od sebe ili mislis da je tvoje (i sl. antialkoholicara moralista) pisanije o njemu na ovom forumu beznacajno?
e sad si me stvarno uvredio, dobices report za ovo antialkoholicar :lol: jebote tek sad kapiram koliko si u pravu, verujem da je peri lukovicu dovoljno tesko sto radi na pinku i pise za skandal. pa bolje bombu na kucu da sam mu bacio nego sto sam ga u tom okeanu dusevne boli podsetio na to ko ga placa i od cijih para zivi. prekipelo coveku, dobro sam jos i prosao.
Link to comment
e sad si me stvarno uvredio, dobices report za ovo antialkoholicar :lol: jebote tek sad kapiram koliko si u pravu, verujem da je peri lukovicu dovoljno tesko sto radi na pinku i pise za skandal. pa bolje bombu na kucu da sam mu bacio nego sto sam ga u tom okeanu dusevne boli podsetio na to ko ga placa i od cijih para zivi. prekipelo coveku, dobro sam jos i prosao.
A jes ti siguran da on i dalje radi na Pinku? Meni se cini da ne. E sad, nisam procitao niti cuo da on pise nesto drugo u Skandalu od onog sto pise za Feral.A ti da si neki, lepo bi ga zaposlio u svojoj postenoj firmi umesto sto toliki milioni gradjana Srbije rade za razne ratnoprofiterske (-huskacke) firme iz Slobinog vremena.
Link to comment
Zaboravio si da pitaš šta mu smeta - stil ili suština :) Dugo nisi pitao.
Ne, na ovom mestu bih da te pitam, a u skladu s temom: jel se slazes sa stavom Olje Beckovic (izrecenim u vecerasnjoj emisiji) u stilu ili sustini?
Link to comment
Da li si siguran da su Lukoviceve svinjarije sasvim bez posledica na privatne zivote ili verujes da postoji neka gradacija patnji koje su dozvoljene - psihicka bol, fizicka bol, bomba, smrt?
Uopste nisu bez posledica.Samo isto tako mislim da zbog tih svinjarija ne bi trebalo da ga ti i Larko tuzite, jer ce mu to doneti nepotrebni publicitet, u smislu da je on zrtva, a vas dvojica dva odrtavela DB-ovca i ratna zlocinca.Najveca kazna za Peru posle ovoga ce biti necitanje njegovih tekstova i nekomentarisanje na forumima.I tako treba i postupiti, a ne spushtati se na njegov nivo. Edited by uros_s78
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...