Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Iskopala sam eon i pogledala na mobilnom  ceo UN (bez ukljucenja gledalaca).

Hvala Bojanu Pajtiću do neba, imam svog glasnogovornika na javnoj sceni. Jako me je potreslo sve što je izgovorio, ali mi je i jako značilo sve što je izgovorio i način na koji je to uradio.

Jovo Bakić mada usporen, sve je rekao kako jeste i bio efektan na svoja 33.3 obrtaja. Detalj koji se čuo kod mene na mobu - ne znam da li i na TV-u - je kad Jovo u nekom trenutku kaže kako on ne veruje da boga ima, rqzgovetno se čuje da neko (Olja?) šapuće “ima”. 

  • +1 2
Link to comment

Olja je rekla nesto kao..ja verujem da ima..

 

Inace se prekrstila kada se gospodin cija je unuka ubijena predstavio..nije da smatram to necim losim ali prosto, nisam to navikao na Tv-u..ostadoh zatecen i time ..ma, celo vece i svi ovi dani iza nas su jezivi.

  • +1 1
Link to comment

Verujem da je i Olja bila zatečena ko joj se javio u emisiju, otud gest, vrv više iz nekog pijeteta. Svakako ne treba da bude problem ikome što ona veruje u Boga.

 

Pajtiću se glas tresao vidno dok je govorio za ovo u Odžacima, toliko je to strašno da sam u šoku, uspevala sam da ne klikćem na vest jer ne mogu da se smirim od kako sam saznala za to. Ne znam kako roditelji i građani nisu zapalili SVE što je govno dotaklo, sa sve prostorijama SNS.

  • +1 7
Link to comment

Čini mi se da nismo mnogo ni na forumu komentarisali, tako da sam se nekako provukla, ali Pajtić ne prašta. Možda i bolje, SNARC, kad nas već toliko prozivaju da im želimo smrt - pa da izađemo u susret.

  • +1 1
Link to comment

To u Odzacima je bilo jos pre nedelju dana, overshadowed svim ostalim

U jos vecoj meri nego sto je Mladenovac bio manje u vestima od Ribnikara




 

Edited by Plajvi
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

To u Odzacima je bilo jos pre nedelju dana, overshadowed svim ostalim




 

I to ne slučajno overshadowed, ja bih rekao...

 

Ovo nigde ni ne spominju na njihovim medijima, jer ne mogu nikako da imaju korist... ALi, isplivaće, biće belaja...

Edited by radisa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...