Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

E jbg, kad sam napisao to što sam napisao, nisam znao da je ćelavi bio govornik na mistingu...

 

No dve gospođe su više nego OK... A nije ni ćelavi do sad imao ispada... No, da ga nije trebala zvati, nije...

  • +1 1
Link to comment

Pa najbolje da  zove samo one koji nama odgovaraju, koji su za nase standarde bezgresni..ni meni se bas ne dopada sta Ristic prica na temu Kosova, sto ide u ekstreme, mada, ovo sto je izdvojeno se mozda moze tumaciti i drugacije, ali d ane bude da ga branim sada..medjutim, sto se teme same emsije tice, tu je itekkao pozvan..ako hocemo slobodu govora, to podrazumeva da pustimo da govore i one ciji su nam stavovi odvratni..opet kazem, na stranu sto covek o Kosovu i ne prica trenutno..a mozda ce ga Olja i za to pitati..jbi ga ne valja kada dovoid jedne te ist elikove koji svi medjusbono teraju istu mantru("analiticari", "novinari" Vremena,   Tadic, Geoergiev itd). ne valja kada dodje neko nov

  • +1 1
Link to comment

A, izdajnik vs patriota, to nismo imali koliko dve nedelje :D Bilo bi zanimljivije da je dovela Zelenovića, u zemlju propao od one epizode sa mornaricom, taman da pokrije i ekologiju, a i Lutovca bi bilo lepo da čujemo i vidimo, baš me zanima njegov stav o bilo čemu relevantnom. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Evo ni Olja izgleda nije gledala seriju :fantom:, tj celu epizodu. 

 

Ed.

Ne razume fikciju, jbg.

Svakava smeca mora da gleda da bi imala predloge, ne moze jos i JV..inace, dudo, svratih na tviter, slucjnoa naleteh an tvoj odgovor V.P. svaka cast:thumbup:

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Zabalujev said:

A, izdajnik vs patriota, to nismo imali koliko dve nedelje :D Bilo bi zanimljivije da je dovela Zelenovića, u zemlju propao od one epizode sa mornaricom, taman da pokrije i ekologiju, a i Lutovca bi bilo lepo da čujemo i vidimo, baš me zanima njegov stav o bilo čemu relevantnom. :fantom:

Zelenovic moze slobodno ili u penziju, ali verovatno ce na krjau u kolo sa Djilasom i Grbovicem

Link to comment

Sem toga, dakle onoga što Grbović priča već sto godina, i ostalih već trista puta prežvakanih priča o EU, sankcijama, usmeniim i neusmenim sporazumima... Olja šamarala Vuka da joj ne vrda, prštalo je džentlmenstvo i ljubaznost, Vuk nam podastirao svetli primer odbijanja Išingerovog plana kao dokaz da nam nije ništa falilo kad smo odbijali planove, Savo se brinuo za Srbe na Kosovu. Ponadao sam se da će Vučina da proziva izdajnike kao što je počeo pre par nedelja, ali se odustalo od toga izgleda, ovo permanentno skupljanje potpisa mu više leži. Dosada živa, pa nisam gledao ni predloge, otišao da igram Kanter. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...