Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@namenski treba da znas da se druzim sa ljudima koji imaju informacije :fantom: graCki krem, tipa ljudi koji ćute na plaži i čitaju knjige u osami stijena i sunca

 

kakva crna taraba, pre bi bilo sipanje insajderskih infoa preko stola sa prsutom susenom na vetrovima Parme i biranim vinima, nikako malvazija

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
20 minutes ago, Caligula said:

Ja za Botu cuo™ da je imao svalerke tipa menadjerke 27+ po Lutrijama i Telekomima (ili Telenorima) dakle daleko od maloletne dece iz siromasnih srpskih sela.

 

Za Shapera sam pak cuo™ hevi S&M priče iz nekih beogradskih javnih kuća, na nivou glasina naravno. Svašta čujemo jbg, pitanje je koliko se to uklapa u prazne delove slagalice koju imamo o nekome u glavi - ali kada je Palma u pitanju, sve ovo sto slusam i gledam poslednjih dana apsolutno lici na njega i uklapa se u tu slagalicu perfektno.

Najveca pikanterija za debilka je da je u akciju isao sa sve kobrama ( ostavljao ih ispred vrata dok radi doduse :blush: ) ali jurenje maloletnica nije pominjano... telekom btw

 

Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

Dobro si rezonovala tada.
Bota jeste voleoemoji769.png mlađe.
Ali ne u smislu ovoga, nego " 1na1 " i u smislu mlađe od onih koje bi mu godinama "pripadale" u smislu generacije.
Ne maloletnice, i ne tako privođeneemoji769.png.
Eto to sam ja čuo.

A da li je znao za Palmine bahanalije, pa zato imaš Rakića i još neke ljude.
Da oni znaju ali ne i ti.
Tj. da sutra možeš da negiraš sve.

.... Shiit has hit the fan!


 

 

 

super ako nije tacno, govnar manje

Link to comment
27 minutes ago, Caligula said:

Ja za Botu cuo™ da je imao svalerke tipa menadjerke 27+ po Lutrijama i Telekomima (ili Telenorima) dakle daleko od maloletne dece iz siromasnih srpskih sela.

 

Za Shapera sam pak cuo™ hevi S&M priče iz nekih beogradskih javnih kuća, na nivou glasina naravno. Svašta čujemo jbg, pitanje je koliko se to uklapa u prazne delove slagalice koju imamo o nekome u glavi - ali kada je Palma u pitanju, sve ovo sto slusam i gledam poslednjih dana apsolutno lici na njega i uklapa se u tu slagalicu perfektno.

 

 

jao bre, nemoj da me skolujes o tracarenju

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

sinoc se setim dve scene iz kuma, prvo brando kaze da ne zeli da cuje za neki udar groma il da se majkl samoubije, nesto kao i juric

druga scena je za micu second thought kada frenki 5 andjela dobije brata na posetu

 

Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Ovaj pada kada se ponovo uvedu sankcije pa onda par godina kasnije, kao Milosevic onomad. Dakle bez prosecne plate od 5 evra ovome ledja necemo videti.

Ma kakve sankcije.

 

Neki kao da žele sebe ubediti da ga Zapad ne "voli". Valjda da ne bi rušili svoju idealizovanu sliku o Zapadu.

 

Na stranu što se slažem da samo tako nešto može da ga sruši.

Link to comment
Najveca pikanterija za debilka je da je u akciju isao sa sve kobrama ( ostavljao ih ispred vrata dok radi doduse :blush: ) ali jurenje maloletnica nije pominjano... telekom btw
 
Pa da imali su problem kad je kolona udarila u osobu u kolima koja je sabrala 2 i 2, pa je onda usledilo "damage control".
Ali koliko sam čuo to je sve daleko od ovog u Jagodini...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Išao je i Tadić u Končarevo (javno)

 

JBYk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

rYqk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

 

"

Predsednik Srbije Boris Tadić vest o izglasavanju vlade dobio je u Končarevu gde je, uprkos onima koji nisu verovali da će se u rodnom selu Dragana Markovića Palme pojaviti predsednik lično, stigao u 22.30 sati. Nekoliko hiljada ljudi iz svih krajeva Pomoravlja okupilo se da proslave i dočekaju predsednika Srbije

 

 

U 21 sat došli su ambasadori Nemačke, Belorusije, Belgije, Švedske, Bugarske, Mađarske i Makedonije. Kao počasni gost, odmah pored domaćina Dragana Markovića Palme, ambasadorima se pridružio i predsednik Boris Tadić.

Ubrzo posle Tadićevog dolaska sudarili su se „Palmini tigrovi“ i KBK „Akžol“ iz Alma Ate iz Kazahstana. Jagodinci su pokazali veliku borbenost u ringu, a proslava je trajala do kasno u noć."

Edited by Далибор
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, pt 2.0 said:

Ako je jutro pametnije od večeri, mislim da Jurić nije spominjao izostanak suicidnih namera i dobro zdravlje zbog Palme.

 

Prostor koji Palma dobija (izvini Koltrejn, ali tema je bitna a ne medijsko mesto dešavanja) govori o tome da ima prećutnu podršku.

Mića Megatrend je hohštapler, i kao takav mogao je celu piruetu (od mazanja govnima Palme do mazanja govnima sebe) zavrteti i zbog namirivanja nekog svog finansijskog interesa u Jagodini, ali je sasvim moguće da je primio poziv da se predomisli. Npr. od Dačića.

 

Nema razloga da se izvinjavaš, ja bi trebalo zbog neprimerenog rečnika vama na topiku da se izvinim.

Ipak još uvek sam alergičan na onu "televiziju" i sve što dolazi sa nje. Da, Palma jeste tema, ali ne i ono što on govori (bilo gde). Zar je iko pomislio da će se on predati i priznati sve? Šta se drugo moglo/može očekivati od njega i njemu bliskim/sličnim parazitima koji obitavaju na vlasti 25,30 godina? Poricanje, skretanje sa teme, targetiranje političkih protivnika, traženje svedoka radi zastrašivanja/potkupljivanja/likvidiranja.

 

I kad se već potežu slike iz bliske nam prošlosti, setimo se i sinoćne gošće koja je bila koalicioni partner JS i Palme. Olja ju je lepo pitala "zašto je ćutala svo vreme?" gde se ova zaledila i pokušala da da neki smislen odgovor koji je bio samo uživo blamiranje. Kad god vidim SRI uvek mi u glavi odzvanja reč "kohabitacija", odvratni Koštunica i zlo koje je rehabilitovano za tili čas.

Uvek me je kopkalo da li je Olja pitala oca kako se osećao kad je "cupkao" pored Velje Ilića koji njegovoj ćerci "ne bi dao ni da mu popuši" dok je ona mafijaška kurvetina zavijala sa bine. Ne znam kako sam došao do ove slike, u stvari znam preko SRI, ali stvarno mi je muka od svega, a pogotovu od nemoći svih nas i od saznanja sa kojim živim više od 15 godina - da su mi najbolje godine pojeli gmazovi na vlasti i da u ovoj zemlji nikada (ni mojim sinovima) neće biti bolje.

Link to comment
On 25.4.2021. at 23:24, nezvanova said:

Muzika iz broda za lutke, milene markovic sa jasnom djuricic (ona govori)...

... 

 

tatice, nisam pila, nisam tamo bila

 

milena marković je genijalna, u par prostih rečenica je demonstrirala užas silovanja, rundek muzikom zapečatio

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...