Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

RIP

 

Bio je faca, a mogao je da ima i mnogo bolju karijeru da je pazljivije birao uloge, ali mu je uglavnom bilo vaznije da se dobro zabavlja..

 

Ne znam da li je snimio svoje scene za Tarantina, steta ako nije, ali ce u svakom slucaju biti prikladno da film sa nazivom Once Upon a Time in Hollywood bude posvecen Burtu.

Link to comment

Gresna mi dusa, kad god gledam ili se setim Smokija, setim se i jedne opasno dobre zenske koja je s njim igrala u Sarkiju, Rachel Ward, i koja bese posle obustavila karijeru, tako nekako; videh tu skoro i obradovah se da spada u one koji su umeli da omatore.

 

Rachel_Ward.jpg

 

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

RIP

 

Bio je faca, a mogao je da ima i mnogo bolju karijeru da je pazljivije birao uloge, ali mu je uglavnom bilo vaznije da se dobro zabavlja..

 

Ne znam da li je snimio svoje scene za Tarantina, steta ako nije, ali ce u svakom slucaju biti prikladno da film sa nazivom Once Upon a Time in Hollywood bude posvecen Burtu.

 

Iz ovoga bih zakljucio da nije, mada ne mozemo biti 100% sigurni

Quote

https://www.hollywoodreporter.com/news/burt-reynolds-dead-deliverance-boogie-nights-star-was-82-831093

 

My uncle was looking forward to working with Quentin Tarantino [In Once Upon a Time in Hollywood] and the amazing cast that was assembled."

 

 

 

RIP

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

 

Iz ovoga bih zakljucio da nije, mada ne mozemo biti 100% sigurni

 

 

RIP

 

Evo, potvrdjeno je da ipak nije:

 

Quote

Burt Reynolds, the legendary actor who died on Thursday at age 82, had not shot his scenes yet for Quentin Tarantino’s new movie.

Reynolds was attached to appear in “Once Upon a Time in Hollywood” alongside Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, and Al Pacino. Production started earlier this summer, but Reynolds wasn’t expected to film his part until the end of September, Variety has confirmed.

 

Link to comment

Pre nekoliko godina sam skinuo sve sto je moglo da se skine sa njim sa PB..

 

Uz Njumena, omiljeni iz stare garde. 

 

Bas mi je zao.

 

edit 

 

Inace ako je ovo sve tacno (iako mi je tesko da poverujem)..kakva je to epska budaletina bila 

Burt Reynolds turned down the following roles:

1. Han Solo

2. James Bond

3. Michael Corleone

4. Richard Gere’s Role in “Pretty Woman”

5. Jack Nicholson’s Role in “One Flew Over the Cuckoo’s Nest”

Edited by SNARC
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...