Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Da je Usyk imao jos jednu rundu,sad bi sluzili panaiju Joshui.
Citao sam da je Usyk drao na sparingu Klicka ali kako sa onom kljusinom Fjurijem,ne znam?
Bila milina gledati boksera koji se uzda u kardio i tehniku umesto da se za tesku spremao tegovima i roidima.Milina bilo gledati ga.

  • +1 1
Link to comment

imas na mmashare

 

6 minutes ago, askeladden said:

Da je Usyk imao jos jednu rundu,sad bi sluzili panaiju Joshui.
Citao sam da je Usyk drao na sparingu Klicka ali kako sa onom kljusinom Fjurijem,ne znam?
Bila milina gledati boksera koji se uzda u kardio i tehniku umesto da se za tesku spremao tegovima i roidima.Milina bilo gledati ga.

 

ma fora je sto je ova kljusina dzin doslovce pa svi pored njega izgledaju sitno.

al da, slazem se. 

inace kao i sevcenkova i lomacenko, usyk je od sportova prvo apsolvirao okretne igre, odatle kapiram nadrealni rad nogu.

za mene def br1 p4p.

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, ToniAdams said:

imas na mmashare

 

 

ma fora je sto je ova kljusina dzin doslovce pa svi pored njega izgledaju sitno.

al da, slazem se. 

inace kao i sevcenkova i lomacenko, usyk je od sportova prvo apsolvirao okretne igre, odatle kapiram nadrealni rad nogu.

za mene def br1 p4p.

Koliko brzo ide snimak na mmshare, da li si pratio. Na primer da li je Usyk vs Joshua bilo već u nedelju pre podne?

 

Inače, ja bih baš voleo da se organizuje da Fury boksuje sa obojicom. I Joshuom i Usykom. Ali daj bože da bude jedna sa pobednikom revanša.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo je klasik. Vajlder je zadivio i opet nedovoljno. Fury je pravi šampion. Vajlder pizda nije hteo da čestita. 

Ova dva meča su zaista bila super i treba da nastave da zakazuju borbe između njih. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...