Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

1 hour ago, beta kentauri said:

to nije kućna mačka to je sabljasti tigar 

ma ona od prvog dana ima psihički problem, verovatno su je prvi vlasnici zato i izbacili na ulicu

ali šta ćeš kad zavoliš biće, nije ona krva što je bolesna, iako je mnogo rana napravila, mnogo krvi prolila

Link to comment
47 minutes ago, renne said:

ma ona od prvog dana ima psihički problem, verovatno su je prvi vlasnici zato i izbacili na ulicu

ali šta ćeš kad zavoliš biće, nije ona krva što je bolesna, iako je mnogo rana napravila, mnogo krvi prolila

 

Moja pokojna macka nas je grebala za sve pare, dva macora koje trenutno imamo mislim da cak i ne razumeju da postoji mogucnost takvog koncepta. Izgrebase nam sve zivo po kuci ali sta god da im radimo ne pada im na pamet ni kandze da isuku, kamoli da zagrebu.

Link to comment

Kakav crni psihički poremećaj...to su sve barabe i ološi koji preko dana svesno pokušavaju da ti otkinu ruku a uveče ti spavaju na nogama i predu.

 

Zato ih i volimo:D

Link to comment
Just now, ragasto said:

Za divlje životinje je to potpuno normalno i očekivano.

:hihi:

 

 

 

jeste. da si uspeo da pokupis pumu a ne domacu macku :laugh: i jos ako je imas od kako je beba bila...apsolutno tvoja krivica za takvo ponasanje. 

Link to comment

@mustang Vidi se da imaš psa...:D

 

Ovo sam malopre fotkao, prijateljicin sivi mačak me je pre par dana pozdravio po običaju - priđe, umiljava se oko ruke, onjuši, lizne par puta a onda se pretvori u pumu.

KxutjTh.jpg

Link to comment

ccccc...letela bi kod mene, u nadi da ce se zalepiti na plafon sa tim istim kandzama

 

nikakva agresija u kuci ne sme bude. 

 

sve macke koje znam,osim od moje bff, koja je posesivna, al se uredno

javimo jedna drugoj na dva metra razdaljine, sve ostale su super chill...i maze se i sa mnom i sa ivanom. mozes da im radis sta hoces :D

 

 

jos subte macije ogrebotine pravo u mozak od bola, odvratan onaj pederski bol kao na papir kad se iseces

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...