Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Prelepi su... sad i ja pozelim jednog ovakvog... :wub:
ovi mališani su sad momci i devojke od po 3 godine, jedan iz legla je otrovan, jedna devojčica je ukradena, ostali su već postali mame i tate tako da je moj pas već uveliko i deda.Ovo mu je bilo prvo leglo a bilo ih je dosad uf...nismo brojali,legla su uglavnom brojna,pa recimo ovako, da dosta šumadijskih labradora je sa 'nama' u srodstvu.Kad su najsladji... kad dodju da obidju oca, tad krene merkanje tipa 'e mnogo si mi poznat jel' smo se negde sreli' :lol:Picture044.jpg
Link to comment
i jaaao Dacho kaka slatkica...vodi računa da se ne udeblja jel su bolesno proždrljivi....
Jeste medenica, ali ja ne razumem zasto je na svim slikama ( a slike su iz stana,kuce) ta prelepa kuca na nekom lancu. O cemu je rech?
Link to comment
Jeste medenica, ali ja ne razumem zasto je na svim slikama ( a slike su iz stana,kuce) ta prelepa kuca na nekom lancu. O cemu je rech?
Ma, ne možeš je smiriti. Rasturi cijelu kuću. Onda krene da se ganja s mačkom (moram i njegove sličice da okačim) pa nastane živa frka. Ali, ne brini, pustimo je da švrlja, dok ne počne da luduje. Kada smo je vodili u društvo drugih kuca, svi kažu da odavno nisu vidjeli ovako živahnog psa. Svi ostali se pored nje umore. Al' obećavam, uslikaću je bez lanca :rolleyes: Edited by dacha od bosne
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...