Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ulazim u kupatilo baš u trenutku kada moj pas piški u wc šolju...postoji veoma razumno objašnjenje...ne živi u kući jer imamo veliko dvorište ali kada povremeno udje unutra i ne vidimo da je ušao u kupatilo vrata se sama zatvore a on nema problem da tamo ostane i par sati..nije se njemu piškilo već ga je njuh i sindrom obeležavanja teritorije mužjaka naterao da je zapiša...iskreno, odradio je to veoma precizno.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
4 hours ago, Musky said:

Ulazim u kupatilo baš u trenutku kada moj pas piški u wc šolju...postoji veoma razumno objašnjenje...ne živi u kući jer imamo veliko dvorište ali kada povremeno udje unutra i ne vidimo da je ušao u kupatilo vrata se sama zatvore a on nema problem da tamo ostane i par sati..nije se njemu piškilo već ga je njuh i sindrom obeležavanja teritorije mužjaka naterao da je zapiša...iskreno, odradio je to veoma precizno.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

:laugh: Gospodin.

Link to comment
8 hours ago, Musky said:

Ulazim u kupatilo baš u trenutku kada moj pas piški u wc šolju...postoji veoma razumno objašnjenje...ne živi u kući jer imamo veliko dvorište ali kada povremeno udje unutra i ne vidimo da je ušao u kupatilo vrata se sama zatvore a on nema problem da tamo ostane i par sati..nije se njemu piškilo već ga je njuh i sindrom obeležavanja teritorije mužjaka naterao da je zapiša...iskreno, odradio je to veoma precizno.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

:laugh:

 

pa ovo je fenomenalno!

 

 

jozina mala uziva :)

Edited by mustang
Link to comment
1 minute ago, mustang said:

oprosti! ne deluje matoro, bar izdaleka :)

Ma šta da opraštam, uštrojen je, tako da i nisi daleko... :D

Ma nije on mnogo mator, sad će da napuni 7 pa ćemo da budemo vršnjaci, nego u odnosu na ostalu menažeriju (Bela procenjena na 3-4 godine i Zanu i Azru koje u junu pune godinu), najstariji je i po godinama i po činu. Jedini ima privilegiju šetnje sa mnom ponekad (inače šeta sa komšijom, prati ga gde god ovaj krene a on lunja po naselju po ceo dan), a ove tri samostalno obilaze okolna uglavnom nenaseljena dvorišta i jedini je kome je dozvoljen ulazak i spavanje u kući (kad je tu :D).

Link to comment

kakva uzivancija! 

meni sestra kad salje slike, dodje im dara, komsijsko pseto i ne odvaja se od njih. al nece da je puste u kucu.  ja to ne bih mogla nikad u zivotu. a vrti repicem i sva je vesela, preslatka

 

a ovaj moj spava ko kralj izmedju nas dvoje

 

psi su bas predivna bica

Edited by mustang
Link to comment

danas, bebuskica moja :wub:

 

dobio je papke od krave i kokosije nozice danas...sreca sreca radost radost. moram da ga snimim kad mu nozica sa sve onim pilecim noktima viri iz usta...ajoj al je disgusting!

E8E6D607-97EC-49A1-873C-733F465FDFC2.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Pretpostavljam da znate ali da podsetim...pileće noge mogu biti ozbiljan hazard... posebno za proždrljive pse...ili kada ih ima više u domaćinstvu pa se hrane istovremeno i žure da što pre progutaju. Pileće cevaste kosti uglavnom pucaju po dužini i mogu cirkus da naprave. Po hranljivosti u njima nema ničega vrednog...kalcijum i to nešto hrskavice - želatin ne mogu da iskoriste probavom. Pišem iz lošeg iskustva.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...