Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Predivna je. :wub: Isti karakter kao moja (14 meseci), obozava sve, ljude, macke, pse, mozda jedino bice na svetu koje se obraduje i Jehovinim svedocima kad dodju na vrata. :D

Link to comment
15 hours ago, Skyhighatrist said:

Ova cura je slepa, al' ko ne zna, napolju ne može da provali da joj išta fali :heart:

 

IMG-20200325-135219.jpg

Micika:heart:

 

A Senka zna da je u zijanu. Čeka reakciju, čista radoznalost bez osećaja krivice.

Edited by halloween
Link to comment

  

5 hours ago, renne said:

Zver pre 11 godina kad smo je uneli u kuću

Laki, sećaš se da si me pitao od koga sam je uzeo?

 

Annotation 2020-03-26 115544.png

 

Praštaj Rene izlapeo sam :(

 

Moja prva maca (Ruska plava), koju nam je došla u dom 2003će godine umrla je prošle godine, dobila je rak na mlečnim žlezdama. Tri godine se borila, tri puta operisana... :cry::cry::cry:

 

Njena kćer, stara 13 godina, pre tri meseca je operisala tumor na srednjem uhu. Sreća u nesreći, izveštaj patologa kaže da je benigni. Sada je već potpuno oporavljena, pravi nepodopštine po starom. Jedino joj je nerv koji se nalazio ispod tumora oštećen, pa joj zenica ne reaguje na levom oku, a ponekad se navlači i levi kapak..

 

No, bitno je da se dobro oseća i da ponovo uživa u životu. 

 

https://i.imgur.com/ifGAxHJ.jpg

 

PS

 

Ne znam što sličica neće da se prikaže ovde...

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

slatkisi slatkisi :wub:

 

imam neku udobnu klupu u sred pseceg parka...tu se namestim, slusam muziku i gledam u okruzena brda....al sto psi vole da dodju do mene pa da provere sta radim, pa da mi se popnu i naguze da ih ceskam...kao na traci! ne ostavljaju me na miru...i sto im glasnije govorim da me napuste oni se jos vise gnjezde oko mene.... al sto je jedan imao friz danas....plakala sam od smeha...ciroki od glave do repa a mesavina bog te pita cega i sav rascupan....:wub:

Link to comment
On 22.3.2020. at 22:01, Tolaa said:

Mi idemo u šetnje po šumama van staza gde nema nikog, ili se sunčamo i borimo sa štapovima na tremu kao sad. 
84C98C8E-3E71-4FC9-988E-27C22F5AE7D1.jpeg.7324e87ebfd7adec2b9e343e9ad69b6a.jpeg

 

Ja pokusavam da uhvatim #lazu kad ovako radi jogu al' nikako da stignem - ja jos bauljam okolo dok se on proteze... Al' je joga definitivno - prvo ovako (kao na slici) pa posle zadnje noge + rep - haos. 

Link to comment
8 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Ima baš velike šape? Koliko beše ona stara?


Mislim da samo deluju velike na slici, inače su proporcionalne, neće više rasti. Ima 14 meseci. 
 

4 hours ago, iDemo said:

 

Ja pokusavam da uhvatim #lazu kad ovako radi jogu al' nikako da stignem - ja jos bauljam okolo dok se on proteze... Al' je joga definitivno - prvo ovako (kao na slici) pa posle zadnje noge + rep - haos. 

 

Ova se proteže bar 10 puta dnevno, tipa svaki put kad dremne, a nekad ustane u sred dremke, protegne se i vrati nazad. Ujutro se prvo tako protegne sama, a onda se podigne prednjim nogama na mene, pa se tako proteže. Ne bih je baš nazvala yogijem, pošto je inače ADHD. 😄 Hoćemo da treniramo agility s njom posto je brza kao munja, ali je koncentracija 0 (“uuu, muva!”, “uuu, ptica!” “uuu, kamen!”...), ali moraćemo da sačekamo još neko vreme da se malo uozbilji. 😄

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...