Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Razočarali me francuski špijuni. Za srce me ujeli. Trebalo je da se završi posle treće sezone i one scene kada on samo sa ruksakom odlazi u maglu a za njim onaj imaginarni pas. 

 

Narcos je dobar, čak je i onaj sektaš Penya uverljiv. Sećam se shootera sa dirk diglerom kada sam celi film molio boga da dirk ubaci bojev metak i raznese ovog malog seronju- takva mu je gluma bila.

 

Mislio sam da je affair završena, kad ono nova sezona- odgledao pet epizoda i dobro mi leži.

 

American crime story 2 je okej.

 

The Haunting of Hill House- limunada, sapunjara, a la stephen king. Ne mogu da shvatim da je ovo i kako je ovo pokupilo sve desetke i od gledalaca i od kritičara. To mi je jebena misterija. Najveći fejk ikada snimljen.

 

Repriziram Deadwood i akobogda dočekati i taj film što će snimiti pa da se uz njega otvori konzerva sa breskvama.

 

ftdutfizoiuouiurztes.jpg.97eddb546ff68687e6f00651972493af.jpg

 

Edited by pariah
Link to comment

counterpart..da mogu da odgledam sve za jednu noc ali nema se vremena. uh kako mi je lepo legao j.k. simmons :wub: 

pred kraj prve sezone sam, svaka mi epizoda proleti. odlicna tema, tvistovi, bas dobar triler.

 

jedini problem imam sa zenskim delom, sa belim glumicama, sve mi lice pa ne mogu odmah da prepoznam koja je koja.  

 

 

@pariah  i ja cu mozda opet deadwood... i dan danas vrtim wu i cocksucker scenu za pokradenu drogu. kada prevrne ocima i kaze da mu je drago sto ga je naucio tu rec .....masterpiece! 

 

Edited by mustang
Link to comment

Gledah par epizoda ove Bad Blood na netflixu. Nisam inače nešto lud za italijanskim i ostalim gangsterima, ali nije loše. Porede je sa sopranovima (naravno, uz ulogama da ipak nije ni blizu po kvalitetu). Solidna glumačka ekipa, za sad djeluje dobro.

Link to comment
On 12.9.2017. at 4:02, Ajant23 said:

Springfloden

 

Kako gledam košarku, primetio sam ovu seriju na RTS-u. Učinilo mi se da je vredna gledanja, pa sam je skinuo celu i nisam se prevario.

 

Ovo je samo po diskursivnosti motiva i uobičajenim tematizacijama tipična skandinavska serija. Srećom, sve to uveliko nadilazi razvijajući finu naratologiju u kojoj kroz svest o žanru lepo nalazi svoja rešenja i svoju vrstu tautologije kojom prepliće misterioznu oniriju kriminalističke istrage.

 

Serija na nivou odličnih francuskih trilera. Preporuka. Heh, zna i RTS ponešto...

 

Druga sezona je još bolja. Moje poređenje sa francuskim trilerima donekle se opravdalo i činjenicom da je druga sezona prepletena sa dešavanjima upravo u Francuskoj.

 

Odlična serija i preporuka za sve one koji više vole klasični žanr...

Link to comment
On 11.12.2018. at 16:44, pariah said:

Razočarali me francuski špijuni. Za srce me ujeli. Trebalo je da se završi posle treće sezone i one scene kada on samo sa ruksakom odlazi u maglu a za njim onaj imaginarni pas. 

 

 

Ja kad sam cuo za nastavak . bas se zapitao, zasto bre kad je ono do jaja kraj....

:cry:

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...