Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

18 hours ago, MayDay said:

Ima na Netflixu Kominsky method. Novi sitcom sa Majklom Daglasom i Alanom Arkinom. Meni je smesno i gledam. :D 

 

Volim sitkome, ali, dosada nisam video nijedan kao gorepomenuti. Taman mi lezi za godine koje imam, 43. Koji dijalozi, jedna od najboljih uloga Majkla Daglasa! Da li znas ako planiraju i neku drugu sezonu?

Link to comment

Pogledah na tvu kraj sezone Last man on earth. Nisam ocekivao prezivelu ljudsku koloniju. I nekako sam podelio strah sa njima kad su videli stotine maskiranih. 

 

Ne znam da li je to kraj ili ce biti nastavka. Prosle godine je u ovo vreme uveliko tekla sezona. 

 

Prati li ko, zna li se sta za nastavak? Sad me kopka ko su ovi i sta se u stvari desilo na planeti :unsure:

Link to comment
19 hours ago, MayDay said:

Ima na Netflixu Kominsky method. Novi sitcom sa Majklom Daglasom i Alanom Arkinom. Meni je smesno i gledam. :D 

 

bas simpa serija. taman mi je dobro dosla, trend podjetinjenih tv sadrzaja mi obara secer.

 

Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Pogledah na tvu kraj sezone Last man on earth. Nisam ocekivao prezivelu ljudsku koloniju. I nekako sam podelio strah sa njima kad su videli stotine maskiranih. 

 

Ne znam da li je to kraj ili ce biti nastavka. Prosle godine je u ovo vreme uveliko tekla sezona. 

 

Prati li ko, zna li se sta za nastavak? Sad me kopka ko su ovi i sta se u stvari desilo na planeti :unsure:

Nece biti pete sezone. Meni cetvrta i nije bila nesto ali me bas zanimalo sta ce biti sa ovim novim.

Link to comment

ja počela wonderlust sa toni colette...bbc produkcija, porodična drama je u pitanju, sex posle 20 godina braka ne fercera pa odlučuju da nešto urade po tom pitanju, stvari krenu da se zahuktavaju ali kako vreme odmiče ni izbliza nije tako jednostavno kako je izgledalo. meni se baš dopalo, uz nezaobilazne komične momente, toni je odlična, čitava priča vozi sasvim dobro...ostalo mi je još 2  epizode. ko voli drame, eto preporuke.

Link to comment

Nešto što sam odgledao poslednjih par meseci 

 

Narcos S2&S3     Sve vreme mi je išla na živce američka arogancija i gomila stereotipa o Kolumbiji.Dosadni dijalozi,osrednji likovi,ne sviđa mi se kako je Eskobar predstavljen kao neka verzija Tonija Soprana ali on je "iho da puta" Eskobar ,jedan od najgorih krimosa koje je svet video,samim tim i Vagner  Moura  mi je bio neuverljiv. 2+/5

 

Fargo s2&S3   Povremeno zabavno ali sam često preskakoa razvučene monologe  i sam humor mi je  išao na živce jer se ponavlja iz epizode u epizodu.Najviše sam odgledao zbog poznatih glumaca koji nisu izneverili.  3-/5

 

Westword  S2  Upropastiše meni jednu od najboljih serija  2/5

 

Sharp objects     Kako je ta serija dobila bilo kakav hajp nije mi jasno .Ima tu soldan materijal,Finčer bi od toga napravio kvalitetan triler od maximum dva sata.Gilian Flyn, koja je napisala knjigu i radila na scenariu za seriju ,njen sledeći projekat je scenario za Utopiu.Da, onu englesku za koju se pre nekoliko godina nije imalo para ,odnosno Finčer je tražio 100milke za sezonu .  2/5

 

Handmaids Tale - nisam tolki feminista.prvo sam pročitao knjigu ,koja mi se nije svidela,pa krenuo da gledam ,izdržao par epizoda i samo fastforvadovao: Isto kao Sharp objects knjiga ima elemenata za jedan loš film od dvaipo sata i to je to. One razvučene scene sa krupnim kadrovima verovatno su omaž Maloj nevesti.

 

Bodyguard  Jako,samo jako do poslednjih 15 minuta 4-/5

 

Mad Man komplet  - trebala mi je cela prva sezona da se primim na seriju. I nije trebala da se završi sa 3.sezonom kako ste ubeđivali ljude na topiku jer onda ne bi imalo nikakvog smisla.Ima jedna sezona viška i par epizoda ali kada se gleda onako maratonski i ne smeta.Po završetku serije mogao sam lagano da krenem iz početka i verovatno ali drugi put 

  4/5     Elizabet Mos  sajentološkinja :thumbdown:

 

Battlestar Galactica   komplet + filmovi+webisode Kasnim 15 godina i verovatno ne bi ni gledao da to nije čuvena BSG. Celih 15 epizoda sam pizdeo dok se nisam barem malo navukao.Okej je kraj serija nije razočarao. Nije mi krivo što sam je gledao ali ne znam kome bi preporučio a da mu nije već poznata,možda nekom ko se probudio posle dvadeset godina kome pa da se lagano adaptira na dvadesetprvi vek. Ali kada se uzme u obzir vremenski kontekst 4-/5

 

American crime story S2 Versaće    sa obzirom da su mi okolnosti ubistva bile potpuno nepoznate vrlo dobro 4-/5

 

Patrik  Malrose  -  šteta što ima samo samo 6 epizoda,odličan je Benedikt i naravno JJ.Lee.  4/5

 

Pillars of earth - da bi ovo ličilo na nešto potrebno puno više epizoda od ovih 8.  2/5

 

The Deuce S2   - Nije ovo nikakav Vajer ovo je D Djus i kao takav meni je super.Da se mene pita David Simon bi radio svaku seriju zamislite Narcos na njegov način 4/5

 

 

Pogledao sinoć prvu epizodu odnosno pilot Suits  nemam želju da nastavim dalje,ima preko sto epizoda ne deluje mi da vredi tog vremena.

Dobra je ova Princeza Megan kao Stanija za sirotinju  

 

Sada je na redu Rectify,možda bi to moglo biti to 

 

 

 

 

Link to comment

Nemam nešto za prijavit', samo da pomenem da sam juče na Skyju video trejler da uskoro počinje Fortitude, sezona 3. Da da, Fortitude, treća sezona. U to ime mogu samo reći - lol.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...