Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nije los Deep State, jedino mi je sad bezveze sto nisam saznao kad zavrse pa da se odgleda sve u jednom cugu. 

 

A ne sad odgledao prve 4 epizode i sad treba da cekam svake nedelje za novu...

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel neko ispratio/prati la casa de papel

posle s01e01 izgleda gledljivo

Ja odgledah sad sve epizode, i onaj deo od osam epizoda koji je u stvari drugi deo prve sezone, i meni sasvim OK. Uspeli su da naprave 21-22 epizode i mislio sam prvo da će biti suviše razvučeno, ali nije fino je vozilo sve vreme.

Link to comment

Krenuo da gledam Battlestar Galactica ,prvi put,sa 15 godina zakašnjenja i to je tako očigledno... biće ovo mučenje,trebalo je ovo overiti

u sitnijm godinama

 

La casa del papel je opasno zarazna ali mogli su da sadžmu sve u desetak epizoda  

 

Link to comment
9 hours ago, jms_uk said:

Nocas [u US, kod nas ujutru na kioscima] pocinje nova sezona Elementary [posle poduze pauze].

Nije serija za koju bih se vezao, ono da iščekujem početak, ali kad naletim uvek rado pogledam...

Link to comment
9 hours ago, Majo said:

Terror je bzvz skroz, odgledacu jos ove dve sto su mi ostale, ali kako prolazi jedna po jedna epizoda, tako i pada u kvalitetu.

nazalost, tako je.

 

odgledala the looming tower- romantizovano cinicno, ako tako nesto postoji - ali gledljivo. kad sam vec ovde, ima li neko preporuku za zanimljivo i kredibilno stivo o ovim dogadjajima (a da nije knjiga po kojoj je snimljena serija)? 

Edited by Aleksija
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...