Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

Da,da, Air je super, ali nekoliko mana ima - npr jedan usb ulaz, i nema DVD drive... Sad, znam da je Apple objasnio da moze da se koristi bilo ciji drajv preko wirelessa, ali sta ako treba da se formatira HDD i ponovo ubaci sistem? Ne verujem da moze da se hijackuje DVD sa tudjeg kompa i bez sistema da se OS X instalira preko istog... Ako neko ima ideju kako to uraditi, bas me interesuje :D Inace, dizajn kao i uvek - prelep...

Link to comment
Da,da, Air je super, ali nekoliko mana ima - npr jedan usb ulaz, i nema DVD drive... Sad, znam da je Apple objasnio da moze da se koristi bilo ciji drajv preko wirelessa, ali sta ako treba da se formatira HDD i ponovo ubaci sistem? Ne verujem da moze da se hijackuje DVD sa tudjeg kompa i bez sistema da se OS X instalira preko istog... Ako neko ima ideju kako to uraditi, bas me interesuje :D Inace, dizajn kao i uvek - prelep...
Koliko sam shvatio, Air upravo to moze da radi : da se digne sa remote DVD-a. http://www.macworld.com/article/131864/200...macbookair.html
The MacBook boot software has even been updated for the Air so that it can boot via Remote Disc in the event that you need to reinstall Mac OS X.
Inace, gledao ga u radnji, merkao, drzao u ruci, jeste lep i lagan, sto jeste jeste, stvarno su ga opet odradili majstorski.Imao sam izbor da kupim taj, ali bih ga onda useo sa SSD, a to mi bilo vec preskupo, tako da sam ostao na MBP.
Link to comment

Ovako, počela sam od juče da koristim Safari (iskočilo mi prozorče da čeka da se instalira i ja prihvatila :rolleyes: ). Imam jedno pitanje: kako da promenim izgled, tj boju? Mislim, ono gore je sve sivo <_< .Upravo sam pokušala ovu poruku da pošaljem iz Safarija i javlja mi sledeće:Bad RequestYour browser sent a request that this server could not understand.Apache/2.2.0 (Fedora) Server at www.parapsihopatologija.com Port 80Edit: a iz FF je postavio normalno.

Edited by kiki
Link to comment
Ovako, počela sam od juče da koristim Safari (iskočilo mi prozorče da čeka da se instalira i ja prihvatila :rolleyes: ). Imam jedno pitanje: kako da promenim izgled, tj boju? Mislim, ono gore je sve sivo <_< .Upravo sam pokušala ovu poruku da pošaljem iz Safarija i javlja mi sledeće:Bad RequestYour browser sent a request that this server could not understand.Apache/2.2.0 (Fedora) Server at www.parapsihopatologija.com Port 80Edit: a iz FF je postavio normalno.

forum ne radi u Safariju, nijedna verzija (Mac, PC, iPhone...) moderatori znaju, ali to ne sme javno da se kaze :)

Link to comment

ovaj... da pitam za savet: da li ikako, igde, mislim u BG (cena na sajtu koji mi je linkova jms mi je izazvala napad hipertenzije), moze da se nabavi cd-rom za prastari PowerBook 1400/c koji mi je na veliko zaprepascenje krepao posle samo 12 godina od dana proizvodnje :D - jednostavno sam emotivno vezan za tu masinu i imam trip da preko nje kod kuce slusam muziku :) nije smak sveta i bitna stvar u zivotu i ispada kao da je neki trol jer se ovde diskutuje o sadasnjim Mac-ovima ali k'o rekoh, da pitam pametnije od sebe na odgovarajucem mestu :)

Link to comment

forum ne radi u Safariju, nijedna verzija (Mac, PC, iPhone...) moderatori znaju, ali to ne sme javno da se kaze :)

Dobro.A odgovor na prvo pitanje i dodavanje života u ono sivilo :)?
Link to comment
Dobro.A odgovor na prvo pitanje i dodavanje života u ono sivilo :)?
Ovaj, moram da pitam : a zasto? Cela poenta koriscenja Safarija je da se to vidi, tj da izgleda bas tako metalno sivo. :)
Link to comment
Ovaj, moram da pitam : a zasto? Cela poenta koriscenja Safarija je da se to vidi, tj da izgleda bas tako metalno sivo. :)
Kao prvo, volim da imam mogućnost izbora.Kao drugo, žensko sam - moram da eksperimentišem ;).Edit: šta je u Safariju ono što je u FF-u "desni klik-properties"? Edited by kiki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...