Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

On 31.8.2019. at 12:35, Frank Pembleton said:

Meni u ovoj sa Indijanopolisom fali učesnika...
... Shiit has hit the fan...

 

Pa bio je Cica, Tomas, Drobnjak, Rakocevic.  Nije bilo onih najboljih, ali sta je tu je, uhvatili su valjda onoga ko im je bio dostupan.

Meni dobra epizoda, mislim da je ovo prvi put da je neko otvoreno ispricao celu pricu o Radmanu, od pocetka do kraja. Indijanapolis je nekako bio i period kad sam se najvise lozio, i taj docek pamtim ko juce da je bio.

 

 

Secam se i tada za prenos finala u studiu u Bgu da je gost bio Celavi selektor. Da me ubijes, ne znam ko su bila druga dvojica, voditelj i gost, bio bih zahvalan ako bi neko uspeo to da iskopa. Uglavnom, celavi je doneo u emisiju sampanjac i sve vreme pricao kako je spreman da proslavi, kako mi uzimamo zlato itd, ova dvojica belo gledaju. Mi pobedimo, zavrsi se utakmica, ukljucenje u studio ovaj drnda onu bocu, ispaljuje cep, nesto vice, veselje, solidan transfer neprijatnosti, i kaze odoh ja u grad da slavimo.

Link to comment

Sta je bilo s Radmanovicem tada, refresh my memory, bio sam mali. :D Zbog cega nije dobio medalju i sta je bilo na balkonu? 

Divac umalo ukanalio kao protiv SSSR, znas da je doslo zadnje vreme kad Bodiroga puca trice. :smiley_hail: 

I jos jedno pitanje, zbog cega su se mrzeli Rakocevic i Jaric? 

Link to comment
36 minutes ago, goofs said:

 

Pa bio je Cica, Tomas, Drobnjak, Rakocevic.  Nije bilo onih najboljih, ali sta je tu je, uhvatili su valjda onoga ko im je bio dostupan.

Meni dobra epizoda, mislim da je ovo prvi put da je neko otvoreno ispricao celu pricu o Radmanu, od pocetka do kraja. Indijanapolis je nekako bio i period kad sam se najvise lozio, i taj docek pamtim ko juce da je bio.

 

 

Secam se i tada za prenos finala u studiu u Bgu da je gost bio Celavi selektor. Da me ubijes, ne znam ko su bila druga dvojica, voditelj i gost, bio bih zahvalan ako bi neko uspeo to da iskopa. Uglavnom, celavi je doneo u emisiju sampanjac i sve vreme pricao kako je spreman da proslavi, kako mi uzimamo zlato itd, ova dvojica belo gledaju. Mi pobedimo, zavrsi se utakmica, ukljucenje u studio ovaj drnda onu bocu, ispaljuje cep, nesto vice, veselje, solidan transfer neprijatnosti, i kaze odoh ja u grad da slavimo.

 

Jako losa je ta epizoda uradjena, mada ni ceo serijal meni nije mnogo bolji. Jebeni Zarko Cabarkapa pricao skoro najvise, Kari tradicionalno ne moze da veze dve normalne prosto prosirene recenice, od Bodiroge i Divca ni rec (a bili u prethodnoj epizodi), Stojakovica su generalno preskocili, jedino je Gurketa bilo zanimljivo slusati, jer je covek uvek bio bar iskren.

 

Da i Cukic jebote, kao jako bitan faktor..

 

I opet nije nista receno o Radmanu sem te famozne banane. O losim odnosima medju igracima i dalje se cuti, nije vazno, uzeli smo zlato..

 

edit: A mislim da je Straja u studiju sa Djordjevicem tada. I moguce jos neko..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

pesic preterao. bas bi danas neko zbog toga iskljucio iz ekipe gasola, jokica ili nekog slicnog. ne volim tu crtu nasih vrhunskih trenera. nije mi se dopalo ni ono djordjevicevo sa micovom. volim kod njega sto odrzava kult reprezentacije i da su igraci dobili dres iste i da treba da ga zasluze i tako to ali ono guranje je suvisno.

meni bila najinteresantnija 2/6. moka boga mi potcenjen. bio igracina. interesantno kako su se igraci nadmudrivali sa acom nikolicem. neko je pricao kako su mu omiljeni bili kica i jerkov. kice se secam ali jerkova slabo. kakav je on bio igrac? iznenadio me knego u toj reprezentaciji. gledao sam ga punonputa. bio je zahvalan klupski igrac.

 

Link to comment
14 minutes ago, bradilko said:

pesic preterao. bas bi danas neko zbog toga iskljucio iz ekipe gasola, jokica ili nekog slicnog. ne volim tu crtu nasih vrhunskih trenera. nije mi se dopalo ni ono djordjevicevo sa micovom. volim kod njega sto odrzava kult reprezentacije i da su igraci dobili dres iste i da treba da ga zasluze i tako to ali ono guranje je suvisno.

meni bila najinteresantnija 2/6. moka boga mi potcenjen. bio igracina. interesantno kako su se igraci nadmudrivali sa acom nikolicem. neko je pricao kako su mu omiljeni bili kica i jerkov. kice se secam ali jerkova slabo. kakav je on bio igrac? iznenadio me knego u toj reprezentaciji. gledao sam ga punonputa. bio je zahvalan klupski igrac.

 

 

Zavisi od slucaja do slucaja. Micov je sam kriv sto je izbacen (da je sacekao ekipu u svlacionici i izvinio se, preslo bi se preko toga), ovako je ispao magarac. Kari je trenirao strogocu na Radmanu, koji mu je posluzio da ucvrsti autoritet nad igracima, jer su delovali kao raspustena banda u pripremama za Indijanapolis i na samom turniru. I meni je tad bilo zao Radmana, sigurno nije Smiljanic zasluzio da dobije medalju, ali tako je ispalo..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zavisi od slucaja do slucaja. Micov je sam kriv sto je izbacen (da je sacekao ekipu u svlacionici i izvinio se, preslo bi se preko toga), ovako je ispao magarac. Kariju je trenirao strogocu na Radmanu, koji mu je posluzio da ucvrsti autoritet nad igracima, jer su delovali kao raspustena banda u pripremama za Indijanapolis i na samom turniru. I meni je tad bilo zao Radmana, sigurno nije Smiljanic zasluzio da dobije medalju, ali tako je ispalo..

 

bio sam da gledam neku prijateljksu utkamicu madjih kategorija kad je pesic bio trener zvezde, bilo je mozda 10 coveka u hali. ulazi smiljanic i prilazi da se pozdavi sa karijem. kari kaze cuo sam da je duda pricao da radmanovic treba da dobije tu medalju, nemoj nikad da mu je das, ti si tu medalju zasluzio. 

Link to comment
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Zavisi od slucaja do slucaja. Micov je sam kriv sto je izbacen (da je sacekao ekipu u svlacionici i izvinio se, preslo bi se preko toga), ovako je ispao magarac. Kari je trenirao strogocu na Radmanu, koji mu je posluzio da ucvrsti autoritet nad igracima, jer su delovali kao raspustena banda u pripremama za Indijanapolis i na samom turniru. I meni je tad bilo zao Radmana, sigurno nije Smiljanic zasluzio da dobije medalju, ali tako je ispalo..

ali uzeo je bananu?? a da je pio sok? totalno preterivanje. 

siljenje patke. i ovo sto rekao kokot. smiljanic je dobar decko i sam kaze dobio penziju ni kriv ni duzan jer nije zaradio mnogo para ali da ovaj dan danas kenja o tome da radmanovic nije zasluzio medalju je dno. mislim mnogo postujem karija, gledao sam ko zna koliko njegovih treninga sa generacijom 68, ladno mu se divim (kao citava barselona. kaze mi mali koji igra za njih da je on bog tamo) ali nije mu ovo nesto sto bih hvalio. ne volim to u principu nevezano za kosarku.

ali ima interesantnije, prvi put cujem da daneu nije dao da cvetkovic igra u ljubljani. to mi je shokantno bilo kad sam gledao drugu epizodu. zna li ko sta je u pitanju?

 

Link to comment
36 minutes ago, Glass Joe said:

Nakon Manile reprezentativci su oterali Nikolica sa mesta selektora, kazu dojadilo im da provode po 5 meseci  na pripremama

e to je cudo! pola godine na pripremama ko ivan drago. kakvo ludjenje. i posle gledam praju u uniformi, isuse! sva glupost jedne drzave u toj uniformi

Link to comment

Za daneua i cveleta mislim da je u pitanju bio klupski rivalitet Olimpije i zvezde, bili su glavni title contenderi u sezonama 68/9 i 69/70 pa su izbijale tuce u njihovim medjusobnim utakmicama i taj animozitet se preneo u reprezentaciju, a s obzirom da je Ljubljana bila domacin SP...Ima smisla da je olimpiji namestena titula prvaka 1970, nesto slicno je bilo i za Bosninu titulu 1983, da bi se dobila podrska domace publike za olimpijadu 1984

Link to comment
 
Pa bio je Cica, Tomas, Drobnjak, Rakocevic.  Nije bilo onih najboljih, ali sta je tu je, uhvatili su valjda onoga ko im je bio dostupan.
Meni dobra epizoda, mislim da je ovo prvi put da je neko otvoreno ispricao celu pricu o Radmanu, od pocetka do kraja. Indijanapolis je nekako bio i period kad sam se najvise lozio, i taj docek pamtim ko juce da je bio.
 
 
Secam se i tada za prenos finala u studiu u Bgu da je gost bio Celavi selektor. Da me ubijes, ne znam ko su bila druga dvojica, voditelj i gost, bio bih zahvalan ako bi neko uspeo to da iskopa. Uglavnom, celavi je doneo u emisiju sampanjac i sve vreme pricao kako je spreman da proslavi, kako mi uzimamo zlato itd, ova dvojica belo gledaju. Mi pobedimo, zavrsi se utakmica, ukljucenje u studio ovaj drnda onu bocu, ispaljuje cep, nesto vice, veselje, solidan transfer neprijatnosti, i kaze odoh ja u grad da slavimo.
Pa nije ispričana priča daleko od toga.
"Ispričana priča" je barem onako kako je ispričano ono sa Cveletom i Daneuom...
Mada ni tu mislim da Daneu nije svoje rekao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

^^ šiljenje patke

 

Ako se stvari gledaju malo površnije - ćelavi je šiljio patku pa smo uzeli medalju, Kari takodje, pa još zlato.

S druge strane, Robija 2005. nije šiljio patku, a bilo je svih naznaka da je trebalo i verovatno većina nas misli da bismo bolje prošli u tom slučaju.

Tako da sve je do trenera i momenta, a na kraju rezultati su ti koji opravdavaju neke postupke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...