Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

54 minutes ago, pbg12345 said:

turkcan i turkoglu srbende stare, ispljuvase zapadnu bracu :D

 

Bio je Turkcan pod zajebanim pritiskom. Trebalo je u onakvoj atmosferi biti hladan ko spricer i pogoditi drugo slobodno bacanje za produzetak. Kad budem imao vremena pogledacu ovu utakmicu, secam se da smo mi tog dana igrali sa Slovenijom na JNA. Nego jel u Srbiji Euro 2001 prenosila BK televizija.

Link to comment
On 8.3.2019. at 20:57, darkonet said:

jbm li vam majku u p**** svima ahahaha ala im se Mirsad nacestitao familije

vazda su se nesto zalili Hrvati

 

Brate, 1/4f protiv Turske u Turskoj. Sta god da su se zalili, iako im je na klupi najveci serator ovih prostora - losiji Petrovic, u pravu su :D

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

 

Brate, 1/4f protiv Turske u Turskoj. Sta god da su se zalili, iako im je na klupi najveci serator ovih prostora - losiji Petrovic, u pravu su :D

 

nisu bas Turci bili tada ono sta su postali 2010. god

Link to comment
  • 4 weeks later...
16 hours ago, arheolog1981 said:

 

 


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Ta stavimo to I ovdje.

 

Uz Medzika moj omiljeni kosarkas, sjecam se da nisam mogao vjerovati kad sam na vijestima Radio Sarajeva cuo da je "nocas je pvoj rundi  drafta NBA lige, LA Lakers izabrao naseg Vladu Divca". 

Strasno nedorecena karijera, od Spanije '86, FF sa Partizanom, pa do nesrecnog izboksavanje lopte Horryu.

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

okacio neko na kk partizan, oprostaj danilovica i djordjevica od partizana 1992

podsetilo me to na sasu obradovica

 

za njega mi secanje krece upravo od te sezone, sledece je vec razbio u onoj generaciji kad je zvezda bila sampion

ali on je 69 godiste i to sam pocetak, dakle te 91/92 je imao vec pune 23 godine

 

zapravo me zanima jel se seca neko kakav je on bio ranije?

 

jedino stgo se da naci na netu je da je u zvezdi od 87, da je prve dve sezone kod djurovica i moke igrao malo, a da je sezonu 89/90 bio u vojsci

 

za mladje sleekcije sfrj nije nastupao, mada je i ta generacija 1969 bila bas losa, gotovo da nema poznatijih imena, eventualno alihodzic, pa je umesto njih igrala generacija 1970 (danilovic, tabak, komazec, oliver popovic, cvetkovic)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...