Jump to content
IGNORED

Quiz


mrdja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    230

  • mrdja

    211

  • Dr Arslanagić

    185

  • Dimitrije

    92

Top Posters In This Topic

Posted Images

Током 80-тих у Звезди и Партизану су играла 2 играча истог имена и презимена. Који су то играчи?
Milko Djurovski i Goran Milojevic
Link to comment

Mnogo sam toga propustio ovako zavejan ...Samo jedna mala ispravka, ovaj Dimitrijevic iz OFK Beograda je, u stvari, isti onaj iz Zvezde.Treci Zoran Dimitrijevic je bio napadac Galenike (inace, Nislija) krace vreme.Cava je bio majstor fudbala, ali nije iskazao taj talenat (iz objektivnih razloga).Ovaj stoper ili bek Zvezde nije bio igrac najvise klase, ali je imao solidnih nastupa u niskom Radnickom i OFK Beogradu.Napadaca Galenike nisam nikad gledao.Cekamo pitanje Larssona.

Link to comment

Evo, nadam se da Larsson nece da mi zameri da postavim pitanje (dok ocekujemo njegovo).Iako rodom Zlatiborac, kao srednjoskolac je igrao za Radnik iz Surdulice, zatim Moravu iz Vladicinog Hana, pa je pozeleo da igra za cacanski Borac.Pitao je legendarnog trenera Dragana Bojovica Patka moze li da dodje na probu. Patak ga je udario pesnicom u stomak i rekao "dobro je, imas dobre trbusne misice, dodji sutra na trening". Kasnije je igrao za Zvezdu, Vojvodinu, pa u njujorskim "Strelama" (zajedno sa Zungulom, Draganom Nikitovicem, Tuksom, Dragoljubom Simicem). Vratio se u Borac, pa otisao u Svedsku, pa se ponovo vratio u Borac.Posle igracke karijere, posvetio se trenerskom pozivu.Njegovo ime je ?

Link to comment
Evo, nadam se da Larsson nece da mi zameri da postavim pitanje (dok ocekujemo njegovo).Iako rodom Zlatiborac, kao srednjoskolac je igrao za Radnik iz Surdulice, zatim Moravu iz Vladicinog Hana, pa je pozeleo da igra za cacanski Borac.Pitao je legendarnog trenera Dragana Bojovica Patka moze li da dodje na probu. Patak ga je udario pesnicom u stomak i rekao "dobro je, imas dobre trbusne misice, dodji sutra na trening". Kasnije je igrao za Zvezdu, Vojvodinu, pa u njujorskim "Strelama" (zajedno sa Zungulom, Draganom Nikitovicem, Tuksom, Dragoljubom Simicem). Vratio se u Borac, pa otisao u Svedsku, pa se ponovo vratio u Borac.Posle igracke karijere, posvetio se trenerskom pozivu.Njegovo ime je ?
Сећам се интервјуа у, чини ми се, Темпу где је причао о тој епизоди са "Патком" Бојовићем, али нисам сигуран ко је у питању. Мислим да је Милован Рајевац.
Link to comment
Pitao je legendarnog trenera Dragana Bojovica Patka moze li da dodje na probu. Patak ga je udario pesnicom u stomak i rekao "dobro je, imas dobre trbusne misice, dodji sutra na trening".
E, ovo se zove dijagnostika!Јеste Milovan Rajevac.
Link to comment

Mrdja, imas li vise informacija o tom zoranu Dimitrijevicu iz Zvezde?Nislija, ne ovaj napadac.Cuo sam interesantnu pricu skoro o njemu ali nigde nisam uspeo da nadjem nesto vise o karijeri, cuo sam da je bio u Grckoj neko vreme.Btw, spominjete osamdesete a ja cuo da je u Zvezdu dosao zajedno sa Rambom Petkovicem!?

Link to comment
Mrdja, imas li vise informacija o tom zoranu Dimitrijevicu iz Zvezde?Nislija, ne ovaj napadac.Cuo sam interesantnu pricu skoro o njemu ali nigde nisam uspeo da nadjem nesto vise o karijeri, cuo sam da je bio u Grckoj neko vreme.Btw, spominjete osamdesete a ja cuo da je u Zvezdu dosao zajedno sa Rambom Petkovicem!?
Jedan Dimitrijević jeste došao zajedno sa Rambom u Zvezdu, ali meni se sve nekako čini da se zove Dejan Dimitrijević... :unsure:
Link to comment
Сећам се интервјуа у, чини ми се, Темпу где је причао о тој епизоди са "Патком" Бојовићем, али нисам сигуран ко је у питању. Мислим да је Милован Рајевац.
Tacan odgovor. Milovan Rajevac iz Cajetine.Karijera mu je isla uzlaznom putanjom da utakmice Partizan-Zvezda proleca 78. Tu nije mogao zaustaviti Zavisica, i to mu nikad nije oprosteno.Pera Detlic pita.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...