Jump to content
IGNORED

ulica rađa lešnike, ja sam jedan od njih


slepa živana

Recommended Posts

Ko je konobar, mi nismo.
Ово спада у категорију мондегрина - а овај сам чуо у дужој варијанти, "Ко је конобар? Милинко? Нема га до сад."И, кад сам већ ту, не видим да ли је већ било "кад Радован баца даске"

(another one bites the dust)

.

Link to comment
Portir sere... Mislim da su ovako namerno culi, odn. da postoji cela namerno misandrstud La Bamba. :lolol:
Ако ће се гађамо,мала кења иза стењамала кења кад је роса
Link to comment

Разговор (непатворен, из ОШ):– Која ти је омиљена група?– Статус Кво.– Добри су, јеси чуо ону нову: „Геенене, геенене”?

Link to comment
Eros Ramazotti:se bastasse una bella canzone(E, bas sa'ce da iscepa kartoneeee)...pa onda refren: ...dedicato a tutti quelli che(Nek ti tata kupi perikeee)
У тој песми има и оно питање „Ко се кози?” (fosse cosi).
Link to comment

Pisala na onom forumu vec jednom al da ponovimOliver Dragojevic Cesarica - moje dugogodisnje pevanje 'kaaaad sviiiceee bez zoreee' je u stvari u tekstu 'ka cvice bez vode'

Link to comment

Kao klinka sam u Breninoj pesmi "Janoš" stih "Udri žicu ge, zagolicaj mi sve" razumela kao "Udri žicu Geza, golicaj mi sve".Valjda sam mislila da u Budimpešti pored Janoša ima i neki Geza...

Link to comment

Опаа, пет порука у 23:нешто! Ове недеље се раније вратило из провода...Па, да ја окончам моје приче из доба неких других транзиција.Елем, кад ме закачило да певам братствено-јединствени лепертоар, био сам премали да бих знао за реч „клеветати”, па сам у „Уз маршала Тита...” стално певао:„Ко друкчије каже, блебеће и лаже...”.

Link to comment

biser moj:"Oooo, pičvajz... It`s another day forYou and me in paradise!"Policy of Truth :It`s too late to change eventsIt`s time to face the consequenceFor delivering the proofIn the POLICI of truth

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...