Jump to content
IGNORED

Sve o WTA


Serena

Recommended Posts

Sreca moja pa se ne kladim inace bih i verovatno i ja prestala da gledam WTA :lolol:

Nije bilo rukovanja na kraju a ni slikanja pre pocetka meca. 

Tuzno je ali na zalost i ocekivano....

Link to comment

Prvi set dobila Ribakina nakon skoro sat vremena zestoke borbe. Pred sam kraj Kalinina uhvacena na pogresnoj nozi i malo proklizala ali izgleda nije bilo sasvim bezazleno posto je nakon prvog gema u drugom setu predala mec i teren napustila u suzama :sad:

Link to comment

e hvala na reportu..nisam gladala,zaspala sam..

 

istina da smo otvorili temu u najdosadnijem periodu wta u poslednjih 20god..ali neka je..sta fali..ko ne prati neka ne otvara i gotovo!

Link to comment

 

3 hours ago, ivy said:

e hvala na reportu..nisam gladala,zaspala sam..

 

I ja sam krenula na spavanje posle zavrsenog prvog seta ali je ubrzo usledila predaj tako da sam i ceremoniju odgedala. 

 

image.thumb.png.3dada2f2b03f3076bed89c65ab269399.png

3 hours ago, ivy said:

ko ne prati neka ne otvara i gotovo!

Meni je fudbal najdosadniji sport na svetu ali nisam otisla tamo da trazim gasenje pdfa :lolol:

Edited by Serena
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo sta Peneta kaze o stanju u zenskom tenisu

"Ono što prvo upada u oči jeste koliko su sada teniserke fizički spremne, prave atlete. Ipak, čini mi se da nema raznovrsnosti i da mnoge teniserke igraju na identičan način. Nema mnogo teniserki kao što su bile Agnješka Radvanjska i Roberta Vinči na primer, one su igrale na osećaj i tehniku. Sada je sve snažnije."

 

https://sportklub.n1info.rs/blog/sasa-ozmo/bilo-je-nekih-sa-glavom-u-oblacima-nedostaje-mi-us-open/

 

Ja sam volela da gledam Radvansku, Muhova podseca na nju ali jos jaca. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vera Zvonareva, ako je se neko jos uvek seca u drugom kolu kvala za Berlin dobila šmizlu Busar i danas igra u prvom kolu protiv Sabalenke. Mislim da su joj sanse 0, ni kad je bila mnogo mladja sa udaracicama nije mogla da izadje na kraj. 

Veteranka Venus u prvom kolu Birmingena nakon tri sata borbe dobila Djordji koja je u prvom setu, jedan poen osvojila nakon sto se Venus okliznula i pala, a porom ga vrlo bicno proslavila ne osvrcuci se na protivnicu u koja je bila u horizontali :blink:

 

 

Link to comment

Koliko je ova Ostapenko glupa to bog nije video. Igra protiv babe Venus koja jedva hoda i ona se sa njom nadjacava na forhend tako da ova ne mora ni korak levo ili desno da napravi. Venus joj prebaci slajs koji jedva odskoci od zemlje a ona zapne iz sve snage da napravi viner i zabije ga u pola mreze. 

Imala u drugom setu mec loptu i propustla je pa je izgubila set i igrale treci (samo njega sam gledala). I taj ne jedva dobila. 

Na stranu sto se ugojila, bas je negledljiva. Venus u 44 izgleda bolje od nje. Lici mi na vesticu iz Ivice i Marice :lolol:

 

zeLkyOD.jpg

 

gCjTpJb.jpg

 

Link to comment

Ne treba se rugati nicijem izgledu ali Ostapenko sramotno izgleda za vrhunsku profi teniserku, svaka joj cast kako opstaje u vrhu sa toliko sala po celom telu

Link to comment

Podsetim me Google na Leu Pericoli i njene haljinice, kreacije Teda Linling. 

image.thumb.png.8cb0c02c5ba11f511a91909350c7f8af.png

Wimbledon 1968.

 

Ovde ima jos njenih haljinica. 

 

 

Spoiler

A nekad davno dame su se ovako oblacile za teniski mec. 

rbtkWTH.jpg

 

Edited by Serena
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...