Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Ђере неке форхенде враћа Рубљеву отприлике на нивоу на којем бих их ја вратио, а неке удари као топ 10 играч.

 

Едит: какву размену су одиграли на 30-30 у шестом гему, и Ђере је заврши форхенд волејом из зглоба на нивоу аматерског клуба овде у крају :D  Рубљев ширио руке као двојник му Виљем Дефо, када га вијетконговци убију у "Воду".

 

Link to comment

Nikad top igrac, Laslo. I na US openu bese imao sansu za totalni preokret, od 0-2 do 2-2 i na 4-4 u trecem imao 0:30 ali se raspao od tad. Nema sanse da nekad prokine, bar jednom. 

  • +1 1
Link to comment

Laslo se juce okliznuo ored kraj trenga pa je zato danas tokom prvog seta delovao kao usran golub. 

Kasnije se malo opustio. 

Zalio se da su loptice teske (idealno za Novakov lakat 😒) a i teren na Leglenu nije za pohvalu. Puno ga zalivaju te izgleda kao da se igra u blatu. Hacanov se zalio takodje na teren. 

Link to comment

Sabalenka pobedila Martu za sat i deset minuta. Ukrajinka na kraju eskivirala pozdrav na mrezi i bila izvizdana. 

Sakari eliminisana u prvom kolu od ceske pivopije Muhove. 

 

Link to comment

image.thumb.png.74f6c0154410586101ec6b055614c35e.png

Kakve su ovo slike? 

Zar nije u tenisu nepozeljno ovakvo proslavljanje poena :blink:  cepanje majice i urlanje na kraju meca je prostacko i ne prilici teniseru, tako su nekad govorili i pisali ljubitelji belog sporta. Sad odjednom svih pet prvoplasiranih igraca u pozeljnoj, urlajucoj pozi :rolleyes:

Link to comment
8 hours ago, Serena said:

image.thumb.png.74f6c0154410586101ec6b055614c35e.png

Kakve su ovo slike? 

Zar nije u tenisu nepozeljno ovakvo proslavljanje poena :blink:  cepanje majice i urlanje na kraju meca je prostacko i ne prilici teniseru, tako su nekad govorili i pisali ljubitelji belog sporta. Sad odjednom svih pet prvoplasiranih igraca u pozeljnoj, urlajucoj pozi :rolleyes:

 

Doduše Medvedev izgleda kao da su mu javili da je upravo bankrotirao crypto startup u koji je uložio sav keš od prošlogodišnjih nagrada. Možda bi i šesti kandidat trebalo da bude u nekoj sličnoj nervno rastrojenoj pozi, Rubljev se sam po sebi nameće.

  • Haha 8
Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Jel' to Auger gubi 2-0 od uvek augodnog veterinara Fognini-a?

 

 

 

Pričam juče sa jednim našim zajedničkim prijateljem i kažem da će dobiti Fonjini.

 

Ože ima nekih problema. Možda su fizičke prirode, ne znam.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Pričam juče sa jednim našim zajedničkim prijateljem i kažem da će dobiti Fonjini.

 

Ože ima nekih problema. Možda su fizičke prirode, ne znam.

 

Ne verujem, pre će biti da su mentalni...

 

 

 

6 minutes ago, Redoran said:

Da, i ne znam šta mu još treba pa da uruči nogobulj stricu Toniju.

 

Švarcman i Nori pobegli sa lopate.

 

Ne znam da li njemu iko, čak i Lendl, može da pomogne, ima sve potrebne atribute, sem najvažnijeg. 

Edited by Jeremija
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...