Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

10 minutes ago, Jeremija said:

Meni je to lečenje dece i unesrećenih sms porukama i sličnim (iako u suštini duboko humano), generalno loše jer oslobadja državu i njen aparat od svake obaveze i odgovornosti.

Welcome to America (Amerika ist Wunderbar)

 

Nego ako ima neki crowdfounding (za žrtve) gde može da se uplati preko PayPala (ili kred. kart.) okačite obaveštenje, pliz.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Indy said:

Nego ako ima neki crowdfounding (za žrtve) gde može da se uplati preko PayPala (ili kred. kart.) okačite obaveštenje, pliz.

 

U spojleru

 

 

Link to comment

Već su se hvalili Baka Prase i neka od kladionica da su uplatili veće sume

 

Šerujte po društvenim mrežama, ja sam našao podatke na novoj i n1, ko zna koliko mali reach to ima međ narodom, a siguran sam da su mnogi voljni da pomognu

 

 

Link to comment

Uplatio. Skoro nikada se ne odazivam na ove pozive za uplatu jer isto smatram da država mora da rešava, a ne mi, ali ovo je toliko vanredna situacija da bi svi trebalo da pomognemo.

  • +1 1
Link to comment
On 14. 5. 2023. at 13:41, Jeremija said:

Meni je to lečenje dece i unesrećenih sms porukama i sličnim (iako u suštini duboko humano), generalno loše jer oslobadja državu i njen aparat od svake obaveze i odgovornosti.

Ma oni su oslobodjeni i ovako i onako. Dal cemo da se lechimo ili ne SMSovima se njih niti tiche niti to moze da im napravi neki dodatni pritisak.

Link to comment

Ajde Marinika, ali gde su rodjaci ubijenih i ranjenih? Gde su tuzbe, pitanja za vlast?

 

Hoce li ova devojka da tuzi drzavu za necinjenje?

 

Nista mi vise nije jasno.

Link to comment
8 hours ago, steins said:

čitao komentare ispod i zažalio   :isuse:

koliko samo pljuvačine i ostala polivanja po Marinici, a i šire

otprilike: "ovde na tviteru si našla da zahtevaš",  "a što ste zaćutali čim ste ušli u skupštinu", "ubijaš volju poštenim ljudima za proteste"....

 

koliko samo gadova na tom tviteru 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

MA jebeš Mariniku, ona je potpuno nebitna u ovoj priči - ono što je bitno je da je ovde palo čitavo zataškavanje i mućenje Serban Style.

I tu je vladajuća ergela najranjivija-

A to niko živi ne koristi. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, J-♣ said:

čitao komentare ispod i zažalio   :isuse:

koliko samo pljuvačine i ostala polivanja po Marinici, a i šire

otprilike: "ovde na tviteru si našla da zahtevaš",  "a što ste zaćutali čim ste ušli u skupštinu", "ubijaš volju poštenim ljudima za proteste"....

 

koliko samo gadova na tom tviteru

 

 

Pa nisu samo gadovi, to je zadatak sada.

 

Ja nikada nisam video da se balavi ovako trudio da obezglavi stvar. Citao sam komentare na FB i Twiteru ispod Marinikinih ili Djilasovih objava, to se vidi da iz jedne jedine kujne izlazi. Doduse ima i korisnih idiota - na primer Boris Tadic koji zagonetno porucuje da VUCIC IMA TROJANSKOG KONJA U OPOZICIJI ALI NECU DA KAZEM KO JE pojeo se BoTa sto nije na celu i niko ga ne zarezuje.

 

Rekoh vec pedeset puta, ako vucicu ponovo uspe taj spin za idiote onda za bolje i nismo.

Edited by Caligula
Link to comment
9 minutes ago, steins said:

MA jebeš Mariniku, ona je potpuno nebitna u ovoj priči

 

 

 

Mozes li da objasnis zasto bi Marinika (Djilas, Grbovic, NDMBG, unameit) bili nebitni u ovoj prici?

 

Iskreno me interesuje. Tipa da je na proteste pozvao Misa Vacic vrv bi bilo masovno kao sada? Ne kapiram itc ali racunam da vidis neku logiku iza ovoga sto kazes.

Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

Mislim da ovo vrijedi pročitati.

arlekino, iz svega sto sam procitao smatram da si super forumas, ali da citam necije intelektualno izdrkavanje, gde je i kusturicu uspeo da spakuje u tekst sto bi trebao da bude u kontekstu nabavljanja proteze za ranjeno dete, mislim da je apsolutno nepotrebno. mnogo se mislilaca/pisaca/pisonja mota oko ove tragedije da pokazu svoje verbalne vestine.

nista licno, ali mislim da je u ovom trenutku apsolutno kontraproduktivno.

 

sve najbolje

foto

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...