Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

  • Tpojka pinned this topic

Oni najviše treba da se plaše roditelja ubijene dece u oba slučaja. Kada prođe inicijalni šok i tuga i depresija u nekom trenutku će krenuti bes. Igor Jurić je donekle kanalisao svoj bes, pa su opet morali da mu podilaze da bude predlagač svih zakona u Srbiji. 

 

Ovo je mnogo veća tragedija i mnogo više akumuliranog besa i razočaranja u ovaj sistem. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

ovde makar mogu da krenu da hapse konkretne likove zbog konkretnih "propusta" ali nesto im se ne da

 

Meni je impresivno kako the klan štiti svoje bez obzira na kom su mjestu u hijerarhiji.

  • +1 5
Link to comment

Uhapšen otac ubice iz Mladenovca

Policija uhapsila Radišu Blažića, oca Uroša Blažića, osumnjičenog za ubistvo osam osoba u Malom Orašju i Duboni, saznaje "Blic".

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment

Super, samo da vidimo hoće li ga za par meseci pustiti zato što će se utvrditi da naoružanje pripada dedi i unuku a seoski kabadahija nema nikakve veze sa tim.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Bogotac said:

Roditelji od ubijenog brata i sestre traze da se otac ubice uhapsi.

 

 

Mestani Dubobe traze da se skine tabla sa imenima  ispred crkve gde su Blazici bili donatori za izgradnju iste

 

Napravili su i peticiju da se iseli porodica ubice iz Dubone.

Ne znam kako pravni sistem u Srbiji funkcioniše, ali ovako... pa zar ovakvo pisanje medija, izjave zvaničnika (pa i policajaca, mislim na Ribnikar slučaj)... zar to ne vodi u mistrial? Ako takvo nešto u Srbiji postoji (a čudilo bi me da ne postoji, valjda nismo baš toliko van sveta.)

 

Ne može da se uklanja tabla dok se neko ne pronađe krivim (to kažem, premda da sam na licinom mestu, verovatno bih tablu zapalio sam.) Čisto onako "legalistički" me ovakve stvare čude, kao i puna imena osumnjičenih (valjda i pre nego što su zvanično osumnjičeni . a i onda imaju neku zaštitu, pa čak i kad su okrivljeni, sve dok nisu osuđeni), sve sa slikama, detaljima iz života i tome sl... (Ovo eksponiranje privatnosti se, naravno, odnosi i na žrtve/porodice žrtava.)

 

Baš bi me zanimao pravni komentar, @Hamlet Strašni itd?

Link to comment
10 hours ago, mackenzie said:

 

Meni je impresivno kako the klan štiti svoje bez obzira na kom su mjestu u hijerarhiji.

kad predaju jednog svog, raspašće se sve u domino efektu.

Edited by pt 2.0
  • +1 5
Link to comment

To je signal na kome se temelji ceo sistem. Ako si povezan, agresivan, jak - neće ti ništa faliti. Ako si sam, pasivan, slab - najebaćeš na sve moguće načine sa objavljivanjem privatnih podataka do boje gaća koje nosiš. Zar ti nije bolje dan se pridružiš i budeš zaštićen? 
 

Come to the dark side, our judge will set you free. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...