Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

4 minutes ago, cvrlle said:

noc je i nepristupacan teren...


A i morali su da prekinu tablić 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Ali ovo kalkulisanje sa obraćanjem policije i "političara", nije top termin jer je 3 ujutru, pa ne dajemo nikakve zvanične izjave, krenućemo ujutru da više ljudi vidi "ekskluzivu"....

 

Ni u ovakvim situacijama politikanstvno ne može da ne bude prioritet, umesto da bar nešto kažu oko dešavanja kad je ovakva situacija....

Link to comment

Šepšin i Dubona su dva susedna sela na obodu Mladenovca koja izlaze ka autoputu u pravcu Grocke i Smedereva. U pitanju je voćarski kraj, sa mnogo zasada, teren je brdovito-valovit i ima puno jaruga i koječega. Slab je mobilni signal a nema baš svuda ni uličnu rasvetu.

u principu, ako hoće da se sakrije u 3 ujutru - može.

 

btw, ja sam trenutno u Mladenovcu, ali daleko od mesta dešavanja. U centru grada je sve mirno, kao da se ništa ne dešava :wacko:

  • +1 2
  • Tužno 5
Link to comment
23 minutes ago, Mel said:

Mozda nemaju clear shot, a ne gine im se. Ili im je cak sugerisano da ga hvataju zivog. Ko ce znati...

 

pametno. ako ubije jos nekoliko ljudi bar ce znati gde je otprilike

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Valkyrie said:

Šepšin i Dubona su dva susedna sela na obodu Mladenovca koja izlaze ka autoputu u pravcu Grocke i Smedereva. U pitanju je voćarski kraj, sa mnogo zasada, teren je brdovito-valovit i ima puno jaruga i koječega. Slab je mobilni signal a nema baš svuda ni uličnu rasvetu.

u principu, ako hoće da se sakrije u 3 ujutru - može.

 

btw, ja sam trenutno u Mladenovcu, ali daleko od mesta dešavanja. U centru grada je sve mirno, kao da se ništa ne dešava :wacko:

 

 

Kud se probudih :isuse: :cry:

 

Jbt  to je za gerilu idealno ako ga nisu locirali. Ne pomaljaj nos gde god da si.

 

Kakav eksplozija  haosa.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Danas i juce sam bio po terenu ceo dan,nisam ovako pogubljene i uplasene ljude video ni cuo ni dok je bombardovanje bilo,ni korona.

 

Ortakinja je javila razrednoj danas da do daljnjeg ne salje decu u skolu,ne zanima je sta je ce biti sa ocenama.Posle me zvao njen muz i rekao da mu je rekla da rasproda sve i da se pakuju za Norvesku,kod druge ortakinje.Pakao.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Zar sutra većina škola u Srbiji ne radi?

 

Inače, onaj nastavnik sa susednog topika je deci posle tirade o zlom zapadu, objanio da nema izvlačenja i da se sutra mora ići u školu... Tim rečima, kao da se deca izvlače od obaveza ako su uplašena...

 

Inače 2, mi smo rekli maloj da ostane kući sutra, jebeš ti sve to...

Ne, kod nas je rekao da se ima ići, što ne bismo

 

Ja sam juče bila pribrana, sad mi već nije dobro

  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

 

Posle me zvao njen muz i rekao da mu je rekla da rasproda sve i da se pakuju za Norvesku,kod druge ortakinje.Pakao.

Evo i @Shan Jan povratnik iz inozemstva planira da ide opet. Moguće da će ova situacija izazvati veliki val emigracije. Nešto slično kao nakon ubistva Djindjica.

Edited by noskich
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...