Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

30 minutes ago, Mil@n said:

Malo mi je lakše kad čujem da je pokrenuta akcija VIHOR, odmah mi padne kamen sa srca i znam da će ga brzo uhvatiti.

 

Not.

 

Mi smo izgleda prohujali s vihorom. Bar da imam brcice kao Klerk Gejbl pa da mi ne bude zao.

Link to comment

helikopter ostao bez goriva i morao da se vrati. poslali omanju vojsku i ne mogu da ga uhvate. po ovome kako sada deluje cini se da su mu i izgubili trag

  • Haha 1
Link to comment

Mogao bi i ovaj N1 malo da ohladi sa snimanje ljudi kojima izjavljuju kako prolaze operacije. Pa majku mu jebem, je li treba da u živom prenosu dopisujemo mrtve.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, rock bob said:

cini se da su mu i izgubili trag

 

Da, poslednja vest je da “specijalne jedinice MUP proveravaju svaki sumnjivi objekat u potrazi za masovnim ubicom Urošem B.” :unsure:

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

 

Da, poslednja vest je da “specijalne jedinice MUP proveravaju svaki sumnjivi objekat u potrazi za masovnim ubicom Urošem B.” :unsure:

 

 

  • Haha 3
Link to comment

ne bih se kladio, jel su onog “malčanskog berberina” tražili danima/nedeljama a on bio u napuštenoj kući 100 metara od kuće u kojoj je živeo

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

zezate se za helikopter, jelda? :unsure:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 

kamera je snimala ljude koje cekaju, dok je iza kamere novinar neformalno pricao sa nekim covekom koji je rekao to za helikopter. 

  • Haha 4
Link to comment
27 minutes ago, Patty Lee said:

Blago onom ko je zaspao.

 

Ja sam bila zaspala sa detetom, budim se da mu menjam pelenu, pogledam ppp zbog onog topika o deci, imam sta da vidim. I dok sam juce tj prekjuce bila u soku i sedela na vestima i forumu bukvalno ceo dan, ovo u Mladenovcu citam i bukvalno se osecam kako da gledam neki film, sem sto sam i kad gledam film uglavnom manje... ravna linija? Ja ne znam sta je ovo. Ne dopire mi.

Link to comment
 
bubo, uzmi neku tabletu. ja jesam.
pa brate poshla sam da se smejem, a kapiram jasno da nije na nivou situacije isuse.gif

rano mi je za tablete sad.gif

shta rano! JA NEMAM TABLETE! :blink:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


  • Wub 2
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...