Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Već smo pominjali 30 jun kao deadline za Čelskijeve "knjige". Ameri moraju popeglati bar deo onoga što su potrošili, a odakle početi nego od igrača iz njihove akademije čiji bi izlazni transfer bio "čista zarada". Mauntu sledeće godine ističe ugovor, a videli smo kako su poslovali kad su tražili zamene za Rudigera i Kristensena koji su prošlo leto otišli na free - Fofana, Kulibali i Badiašile su koštali kao Mbape. Pričalo se da je Marina htela da mu da novi ugovor, pre nego je Roman Abramovič morao da proda klub, a 1 od glavnih razloga je bio njegova mala plata od samo 100k Ł nedeljno što je daleko od onoga što su primali prvotimci.

Pretpostavljam da je Maunt samo prvi u nizu igrača koje će mediji u narednih mesec dana seljakati od kluba do kluba.

Link to comment

Bilo bi dobro da ne potežemo Rašu, neka ga nek odmori za Vembli.

Zanimljivo mi je vraćanje Marisala u 11 obzirom kako ga je kulovski izveo u 56minutu.

Link to comment

Ne zaboravite da se i Neimar Jr. pominje po kuloarima za Jedinstvo. Doduse, bila bi samo pozajmica ali kapiram da bi i godinu dana bilo dovoljno da razjebe klub

Link to comment
23 minutes ago, Zlurad said:

Ne zaboravite da se i Neimar Jr. pominje po kuloarima za Jedinstvo. Doduse, bila bi samo pozajmica ali kapiram da bi i godinu dana bilo dovoljno da razjebe klub

 

To je samo buva.

Link to comment

Neymar se spominje milion godina kao to neko senzacionalno pojačanje Uniteda jer ga 1) mogu platiti i 2) bili su ranijih godina ludi da ga dovedu. ETH se ratosiljao Ronalda, tim je od toga profitirao i sad bi Neymarov dolazak bio totalno mimo logike.

Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:

A u sunce ti jebem, pa ovo je valjda 5ti put da iznose igrače a da sudija ni faul ne svirne/ne pokaže karton. 

 

Gadna povreda, ali barem meni je delovalo da nije bilo neke (zle) namere...

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

 

Gadna povreda, ali barem meni je delovalo da nije bilo neke (zle) namere...


Mislim na izostanak sudijske reakcije a ne na postojanje namere. 

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...