Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

ovaj biznis je izgleda udario u plafonjeru. i to prilično tvrdu, reklo bi se.

 

Ma pusti ti "ovaj biznis". Šta ćemo sa Wilsonom...ovo bi se moglo i za njega reć, jel tako!?  :D

Link to comment

Kad je vini naceo, cisto par traceva:

u Liverpul-u je sportski direktor dao otkaz kao i direktor rigrutmenta pa je sad ta uloga prebacena na Kloppa. Spekulise se oko prodaje i vitla nekim brojkama ali se svi slazu da u procesu prodaje, makar do leta FSG vise nece da ulaze u igrace, osim ako ne prodamo nekog i od tih para kupimo igraca/ce koji su nam potrebni.

Junajted se isto nudi da se proda ali je sa njima situacija malo drugacija. Iako je globalno marketinski jaci od Liverpula problem sa prodajom jedinstva su dugovi a narocito stadion. Komentatori bliski klubu procenjuju da pored prodaje samog kluba potencijalni kupac mora da razmislja ili o rekonstrukciji celog stadiona i akademije (nekih 7-8 godina rada plus pare za sve to) ili gradjenje novog Old Traforda za sta su potrebne godine i pare.

  • +1 1
Link to comment

Da, LFC Twitter je u kompletnom rastrojstvu zbog najave da Julian Ward odlazi na leto :D 

 

Lakše su podneli odlazak Michaela Edwardsa, umišljali da će tu biti kontinuiteta, da je šegrt izučio zanat kod majstora ili šta već. Sad kapiraju da od toga nema ništa, da su zamenili vrlo uspešnog sportskog direktora potpuno nedokazanim likom, pa sad ovog drugog oplakuju kao da je nešto bitno u karijeri uradio (umesto samo preplatio Darvina i pozajmio povređenog Artura). U stvari oplakuju svoju pogrešnu procenu od pre pola godine. 

 

Da će morati da se prodaje kako bi se kupovalo je uvek bilo neminovno, FSG je tako poslovao od prvog dana, a LFC trenutno ima prepun roster igrača koji dosta koštaju i minimalno doprinose.  

 

Videćemo kojom brzinom će ići proces prodaje, ako bude brzo super, ako bude sporo ostaje da se nadamo da Amerikanci neće hteti da obaraju vrednost brendu dok je još u njihovom vlasništvu.

Link to comment

Građanima se baš namestilo, u jednom kupu mogu da ispadnu od Čelsija, u drugom od Liverpula, i onda se fokusiraju na ligu (šampiona).

 

A nesrećni Arsenal biće prinuđen da se kotrlja preko Oksforda.

  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Građanima se baš namestilo, u jednom kupu mogu da ispadnu od Čelsija, u drugom od Liverpula, i onda se fokusiraju na ligu (šampiona).

 

A nesrećni Arsenal biće prinuđen da se kotrlja preko Oksforda.

 

Određen termin za zaostali meč Arsenal-City - srijeda, 15.februar. Mi prije toga protiv Brentforda, a poslije Villa vani dok City prije nas dočekuje Emeryja, a poslije nas gostuje kod Foresta.

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Da, LFC Twitter je u kompletnom rastrojstvu zbog najave da Julian Ward odlazi na leto :D 

 

Lakše su podneli odlazak Michaela Edwardsa, umišljali da će tu biti kontinuiteta, da je šegrt izučio zanat kod majstora ili šta već. Sad kapiraju da od toga nema ništa, da su zamenili vrlo uspešnog sportskog direktora potpuno nedokazanim likom, pa sad ovog drugog oplakuju kao da je nešto bitno u karijeri uradio (umesto samo preplatio Darvina i pozajmio povređenog Artura). U stvari oplakuju svoju pogrešnu procenu od pre pola godine. 

 

dosta hrabra procena, a ni sezona nije gotova (a čak ni do sad ne deluje baš preplaćeno s obzirom na učinak)

 

ne znam kako si zaboravio da pomeneš Luisa Dijaza koji mu je bio prva kupovina :fantom:

Link to comment

Diaz je bio dogovoren za Edwarsovog vakta, Ward to samo ispratio.

 

Ako ti Darwin "ne deluje baš preplaćeno s obzirom na učinak", ne znam na kojoj planeti živiš. 

 

Jesi ga gledao za Urugvaj večeras?

  • -1 1
Link to comment

Jao super...u gostima kod Ivana Tonija. Još jedno rano ispadanje u kupu se smeši. Možemo da se posvetimo borbama za opstanak u PL i titulu u kupu lepe brene. 

Link to comment
12 hours ago, Weenie Pooh said:

Diaz je bio dogovoren za Edwarsovog vakta, Ward to samo ispratio.

 

Ako ti Darwin "ne deluje baš preplaćeno s obzirom na učinak", ne znam na kojoj planeti živiš. 

 

Jesi ga gledao za Urugvaj večeras?

 

Čuj, statistika je vrlo jednostavna i neću da čujem onu frazu u kojoj se pominje bikini: gol za svakih 120 minuta na terenu, za sada. Ne interesuje me šta radi za Urugvaj, tj želim mu sve najbolje ali me zanima samo učinak za klub. Naravno da je nebrušeni dijamant, ali mislim da je i dalje dijamant i da će tek da sija. Možemo da pričamo i na kraju sezone o njemu, a tvrditi pre toga da je fejl ili da je preplaćen je dosta ambiciozno, moram da priznam.

Link to comment
31 minutes ago, copkillah said:

Čuj, statistika je vrlo jednostavna i neću da čujem onu frazu u kojoj se pominje bikini: gol za svakih 120 minuta na terenu, za sada. Ne interesuje me šta radi za Urugvaj, tj želim mu sve najbolje ali me zanima samo učinak za klub. Naravno da je nebrušeni dijamant, ali mislim da je i dalje dijamant i da će tek da sija. Možemo da pričamo i na kraju sezone o njemu, a tvrditi pre toga da je fejl ili da je preplaćen je dosta ambiciozno, moram da priznam.

 

Neke stvari mogu da se izbruše, neke ne mogu.

 

Onako drvena kontrola lopte ne može. Dirk Kuyt je to uzalud brusio do svoje 39. godine, i pogledaj ga na onim veteranskim egzibicijama - i dalje se lopta odbija od njega kao od zida.

 

Darwin dobro izgleda jedino kad pusti korak niz krilo i ramenom čisti svakog ko mu stane na put. Super je sve to, taj hustle, ali... to se ne plaća sto miliona ničega.

Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...