Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Dobio LFC 4-1 Milan u regularnom toku, na penale izgubio 3-2.

 

Želim samo da podelim sa @Pokojni Ruxin i @copkillah kako ga urugvajska legenda u nastajanju zabija sa penala:

image.thumb.png.9448ddfcf79a2a4ed77b0b96acf3a3c7.png

 

Slabo i po sredini, dok golman stoji u mestu. Zbunio ga, prošla mu kroz ruke i noge.

 

TAY0La.gif

 

Dao je i dva iz igre, sa klupe. Kod drugog promašio loptu ali ga centaršut napucao u stajnu i odbio se u mrežu, preletela golmana :hail:

Edited by Weenie Pooh
  • Haha 1
Link to comment

Ne znam da li mu je Milošica prebrojavao zvezde, ali iz onog što sam gledao do sad, Darwin je najsrećniji čovek koji se ikad rodio. I nemoj samo neko da mi priča "pa treba se naći na pravom mestu u pravo vreme" :dry:

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

Dao je i dva iz igre, sa klupe. Kod drugog promašio loptu ali ga centaršut napucao u stajnu i odbio se u mrežu, preletela golmana :hail:

 

Nunez uopste nije lose odigrao, s obzirom da se Milan defanzivno raspada. A i ofanzivno. (mada je danas, protiv mucenog "presinga" Liverpula delovalo kao da igra Liverpool protiv sitija, recimo). Za taj centasut je trazio loptu taman gde treba almost - i bio je gde treba da bude, grehota je sto ju je dobio dok je bio u nesviranom ofsajdu sa sekundom zakasnjenja te otud i trapav udarac. Drugi zgoditak je dao slabijom desnom nogom sa ivice 16 metara - ponovo iz nedosudjenog ofsajda - lepo je urcao doduse, milimetri bi u VAR-u merili. Doduse, nije da nije lepo zaFatio loptu pa pucao. Bilo je par situacija kada je delovao smesno na terenu ali 2 gola, kao sto rekoh - da je Milan-ova odbrana malo stamenija ne bi prisao golu, kamoli dao dva. Ima odlican sut levom. First touch mu je 6 od 20. Engleski mu je i dalje 1 od 20. Klopp mu kod izmene rukama objasnjava da se nasmeje. Muceni Milner sa svojim golf spanskim mu na kraju tekme prica sta je trebalo i sta nije trebao da radi

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

Milner govori tečno španski još iz City dana, kod kuće ga priča sa decom

 

math-hmm.gif

 

jel milner oženjen davidom silvom?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

jel milner oženjen davidom silvom?

 

Nije ali kaže da je zbog Davida Silve uzeo da uči španski čim je došao u City. A oženio je engleskinju da bi deca imala sa kim da pričaju i engleski, hteo da odrastu bilingvalna. 

 

 

Link to comment

Arsenal danas izgubio prijateljsku od Juventusa 0-2, šutevi na gol 19-3 za Arsenal, u okvir 2-1 za Arsenal. Strijelci: Xhaka ag, Holding ag. Ozlijedio se Nelson. :isuse:

Link to comment
29 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Carabao Cup se vraća kući

 

Realno, ja bih sad u četvrtak :isuse: protiv vas izveo omladince, kapiten Caomhin Kelleher ili Stefan Bajčetić.

Link to comment

brate nek se vrati cj egan-riley i nek povede sa sobom ostatak brnlija specijalno za ovu priliku, samo da ponovo gledamo pravi fudbal posle ovih mesec dana mučenja :sleep:

  • Wub 1
Link to comment
  • Redoran locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...