Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Zvanicno smo podneli zahtev za ulazak u Evroligu. Ne znam sta da mislim, s jedne strane, it's coming home, s druge strane, koliko zasluzujes da je igras ako nisi uspeo da u direktnom dvoboju pobedis ekipu koja tu istu EL godinama igra rekreativno i bez konkretnijih rezultata. 

 

Ma ko ga jebe, daj tu Evroligu ovamo!

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment
37 minutes ago, Lord Stef said:

Zvanicno smo podneli zahtev za ulazak u Evroligu. Ne znam sta da mislim, s jedne strane, it's coming home, s druge strane, koliko zasluzujes da je igras ako nisi uspeo da u direktnom dvoboju pobedis ekipu koja tu istu EL godinama igra rekreativno i bez konkretnijih rezultata. 

 

Ma ko ga jebe, daj tu Evroligu ovamo!

 

Pa sad ne znam dal se zezaš ali svakako ova ekipa iz ove godine neće igrati EL a i ovi igrači koji će ostati će sigurno biti bolji u sistemu u godini broj 2 nego u godini broj 1. Pritom mi imamo potencijal, imamo mlade igrače tako da se ja ne bih bavio ovima preko preterano. Mislim da je trend jasan u oba kluba. Evropa jednostavno u ovom momentu bez Rusa nema mnogo da ponudi boljih projekata od našeg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Pa sad ne znam dal se zezaš ali svakako ova ekipa iz ove godine neće igrati EL a i ovi igrači koji će ostati će sigurno biti bolji u sistemu u godini broj 2 nego u godini broj 1. Pritom mi imamo potencijal, imamo mlade igrače tako da se ja ne bih bavio ovima preko preterano. Mislim da je trend jasan u oba kluba. Evropa jednostavno u ovom momentu bez Rusa nema mnogo da ponudi boljih projekata od našeg

 

Pa, donekle se zezam, ali ovo sto kazes, + off season nam je sad najbitniji, i posto je ova sezona gotova, nadam se i da su u klubu vec uveliko poceli sa pripremom za sledecu. Ako dobijemo tu EL pozivnicu, ja stvarno ne bih voleo da je igramo turisticki, vec da napravimo konkurentan tim da se posibamo za minimum top 8, jer jebes sve ostale, mi smo Partizan. 

Link to comment
4 hours ago, Lord Stef said:

Zvanicno smo podneli zahtev za ulazak u Evroligu. Ne znam sta da mislim, s jedne strane, it's coming home, s druge strane, koliko zasluzujes da je igras ako nisi uspeo da u direktnom dvoboju pobedis ekipu koja tu istu EL godinama igra rekreativno i bez konkretnijih rezultata. 

 

Ma ko ga jebe, daj tu Evroligu ovamo!

 

Ma preticemo mi te sto godinama jure top 9, to se lepo vidi.

 

I ne mogu da zamilsim klub koji vise zasluzuje da igra to jebeno takmicenje od Partizana.

Link to comment
12 hours ago, Lord Stef said:

Zvanicno smo podneli zahtev za ulazak u Evroligu. Ne znam sta da mislim, s jedne strane, it's coming home, s druge strane, koliko zasluzujes da je igras ako nisi uspeo da u direktnom dvoboju pobedis ekipu koja tu istu EL godinama igra rekreativno i bez konkretnijih rezultata. 

 

Ma ko ga jebe, daj tu Evroligu ovamo!

Ja o zaslugama ne pitam još od kada su smrdljivom Prokomu poklonili evroligu.

 

Ne da treba da nam daju wild card već licencu na minimum 3 godine + izvinjenje. :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

jel ima neki datum za kad su zakazali neku skupštinu el kad će sve to da se dogodi wc, bodiroga…

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel ima neki datum za kad su zakazali neku skupštinu el kad će sve to da se dogodi wc, bodiroga…

 

Svuda se provlaci do kraja juna. Nisam video neki konkretan datum..

  • Hvala 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...