Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

3 dobra, iskusna golmana i solidan talenata kao 4. Ne bi bilo loše da Vasiljević ili Gordic odu na pozajmicu,  nema svrhe da samo treniraju. Iako mi je Pop gotivan lik i igrač, možda je bolje Vasiljevica promovisati u 2. golmana.

Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

3 dobra, iskusna golmana i solidan talenata kao 4. Ne bi bilo loše da Vasiljević ili Gordic odu na pozajmicu,  nema svrhe da samo treniraju. Iako mi je Pop gotivan lik i igrač, možda je bolje Vasiljevica promovisati u 2. golmana.

 

Pop je prakticno zavrsio s karijerom prvog golmana onda kad mu je propao transfer u Bugarsku, mislim da se i on pomirio s tim da bude vecita rezerva neprikosnovenom Borjanu. Za tu ulogu je odlicno placen i, ako je moja procena njegovih razmisljanja tacna, ne verujem da mu sve to previse smeta. Vasiljevic i Gordic su druga prica, mladi su golmani i za njih je vazno da brane u kontinuitetu. Nije mi bas najjasnije zasto je Gordic odbio pozajmicu u Spartak, Borjan ce braniti sve dok bude hteo i nema sanse da ga sa gola pomeri cak i bolji golman od njega. A Gordic nije bolji golman.

Link to comment

Gordic nece u suboticu jer je tamo prva opcija nas bivsi golman manojlovic. Mozda ce hteti u neki klub koji ce mu garantovati minutazu. Sto se popovica i vasiljevica tice, nima sledeceg leta isticu ugovori pa to malo komplikuje situaciju. Verovatno ce ih razvlaciti do zime pa ce onda odluciti kome da produze ugovor kad vide dal borjan ostaje...

Link to comment

Manojlovica i zaboravih, dobra sezona u Graficaru, 2002 godište, nisam znao da proslijeđen u Spartak, realno glupo je da se obojica bore za minutazu.

Zna li se ide li i danas prenos na yt?

Link to comment

Ne znam za tog 2002 manojlovica. U spartaku brani onaj manojlovic koji je svojevremeno branio u zvezdi pa smo ga posle prodali nekim spancima...

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Moze neki link?

 

Imas na 25. strani ovog topika ako se svemocni @renne ne javi. Link je za Arenu Premium uzivo, nema veze sto je stavljen pre nekoliko dana.

Edited by harper
Link to comment
15 minutes ago, Dimitrije said:

Zanimljivo je da na klupi nije ni jedan od spiceva.  Imamo dva polu-spica, Bena i Risaira.

 

Ohi i Pavkov u povredjeni kao i Krsticic.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...