Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Vujadin je tu da namesta cunjeve, deli trenazne markere, skuplja lopte,... Nisam siguran da ce da ih dodaje jer to nije umeo ni kao igrac.  Problem je sto njega verovatno nije odabrao Milojevic vec uprava.  Drugi problem su Vujadinovi (i njegovog oca) javni nastupi.  Ukratko - nacisti.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
Niko nije tražio Rajka, Rajka su već zatekli tu kad je fudbal počeo da se igra na ovim prostorima. 
Kao što reče Harper, za karikature poput Rajka iz srpske televizije Čikago[emoji769] Grof bi bio penicilin.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Hobbit slayer said:

Kao što reče Harper, za karikature poput Rajka iz srpske televizije Čikagoemoji769.png Grof bi bio penicilin.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Ne bi. Grof je imao pizmu na ove placene zlobne "novinare" poput Balerine a Rajko nije zloban, samo je mator, zaludan i dosadan. Penzioner koji, umesto da cuva unuke, visi na Kalemegdanu i igra sah ili sta vec penzioneri rade, visi na konferencijama za stampu i smara sugestivnim pitanjima sa vec ucitanim odgovorima koje ocekuje. On je nekada verovatno bio novinar dole na Kosovu ali sigurno nije bio previse poznat. Sticajem okolnosti sam poznavao skoro sve tamosnje novinare koji su imali nekakvo ime ali za Rajka Delibasica nisam cuo nikada.

Link to comment
 
Ne bi. Grof je imao pizmu na ove placene zlobne "novinare" poput Balerine a Rajko nije zloban, samo je mator, zaludan i dosadan. Penzioner koji, umesto da cuva unuke, visi na Kalemegdanu i igra sah ili sta vec penzioneri rade, visi na konferencijama za stampu i smara sugestivnim pitanjima sa vec ucitanim odgovorima koje ocekuje. On je nekada verovatno bio novinar dole na Kosovu ali sigurno nije bio previse poznat. Sticajem okolnosti sam poznavao skoro sve tamosnje novinare koji su imali nekakvo ime ali za Rajka Delibasica nisam cuo nikada.
Mogao sam onda i ja, pre par godina na Dekijevoj promociji, da se predstavim kao novinar srpske televizije Sidnej i da lupam gluposti. [emoji12]
Btw, na Dekijevoj promociji medija centar je bio prepun, mislim da nas je bilo bar 150+

Sent from my HD1913 using Tapatalk



214b74e51e7d79c90c1fcd57c2294068.jpg
Link to comment
Just now, Hobbit slayer said:

Mogao sam onda i ja, pre par godina na Dekijevoj promociji, da se predstavim kao novinar srpske televizije Sidnej i da lupam gluposti. emoji12.png

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Mogao si. I danas se na konferenciji pred mec sa Monakom neki lik predstavio kao slobodni novinar. Neko mu je valjda rekao da postoje freelance novinari pa je nesto prezupcio. Racunam da je neki lik sa tribine ili neciji rodjak kojeg su prosvercovali na KZS. Uvek bude tih padobranaca na KZS.

Link to comment

Na dekijevoj i robijevoj prvoj kzn su bile guzve, sto je i logicno zbog statusa koji su imali kao igraci...

 

Edit. A ako moze ovaj miljan da bude pr zvezde onda moze i tamo neki rajko penzioner da bude novinar. To je realno stanje u srpskim medijim; jebo ih onaj ko ih napravi...

Edited by Bright Billy
Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Vujadin je tu da namesta cunjeve, deli trenazne markere, skuplja lopte,... Nisam siguran da ce da ih dodaje jer to nije umeo ni kao igrac.  Problem je sto njega verovatno nije odabrao Milojevic vec uprava.  Drugi problem su Vujadinovi (i njegovog oca) javni nastupi.  Ukratko - nacisti.

Zalazu se za ubijanje Jevreja i to da su Sloveni niža rasa i veličaju Hitlera?

  • Haha 3
Link to comment
12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Zalazu se za ubijanje Jevreja i to da su Sloveni niža rasa i veličaju Hitlera?

Rec nacisti sam napisao sa malim slovom n.  Da sam koristio veliko slovo, onda bi vase pitanje zasluzivalo neki odgovor.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Rec nacisti sam napisao sa malim slovom n.  Da sam koristio veliko slovo, onda bi vase pitanje zasluzivalo neki odgovor.

Ok. Očigledno prevodite sa engleskog pa pišete na srpskom. U našem jeziku Nacista je samo lična imenica koja označava pripadnika Nacionalsocijalisticke radničke partije Nemačke. Za to što ste Vi na hteli da kažete se na srpskom upotrebljava fašista (ili eventualno nacoš u kolokvijalnom jeziku).

Link to comment

Gavric kod Krstovica.  Zvezdin bivsi "biser" Zeljko Gavric, trenutno fudbaler Ferencvarosa, poslat je na pozajmicu u slovacki klub Dunajska Streda, za koji igra jos jedan od Zvezdinih bisera Nikola Krstovic. 

Link to comment

Rajko je svakako kvazi novinar, al nekako su KZS i u basketu i u fudbalu nemoguce bez njega. Najjace je kad Dejo drzi KZS i cim vidis da krene da koluta ocima znas da se Rajko javio nesto da pita :D

 

 

  • Haha 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...